Užite si pobyt v Brne, ktoré ponúka veľa krásnych pamiatok a miest. Ubytujte sa v luxusnom 4* Cosmopolitan Bobycentre a k dokonalému pobytu vám nebude chýbať vôbec nič. V cene sú zahrnuté raňajky formou bufetu, vstup do wellness s bazénom, saunou a masážnymi ležadlami aj fitness.

O ubytovaní

Vychýrený Cosmopolitan Bobycentrum **** nájdete v časti mesta Brno-stred a neďaleko časti Královo Pole. Hotel bol otvorený v roku 1993, následne prešiel v roku 2018 rekonštrukciou. Ak by vám bohaté športové a wellness vyžitie v hoteli nestačilo, vždy môžete vyraziť von a preskúmať, čo Brno ponúka. Len 800 metrov od hotela je známa Vila Tugendhat, ďalej park Lužánky, Botanická záhrada a arborétum Mendelovej univerzity. Námestie Svobody s množstvom pamiatok, atrakcií i obchodov je potom vzdialené 3 km od hotela.

Kde budete spať?

K dispozícii je tu 141 priestranných izieb, ktoré sú vybavené pohodlným lôžkom, satelitnou TV, telefónom, WiFi, klimatizáciou, minibarom a tiež vlastnou kúpeľňou s vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je reštaurácia Inspirace s terasou, kde si pochutnáte na skvelých pokrmoch. Ďalej je tu Kaviareň Bruno Café & Restaurant s kvalitnou kávou Varesina a s lahodnými domácimi dezertmi. V hoteli je tiež Bowling Pub a Cosmo Sky Lounge. Okrem iného tu nájdete Sálu Varšava, Sálu Bratislava, Sálu London, Sálu Praha, Vienna Hall, Paris Hall, Berlin Hall a Zoner Bobyhall. V týchto priestoroch sa často konajú rôzne zaujímavé podujatia - Miss Českej republiky, tanečné súťaže, aj veľkolepé oslavy či koncerty známych hviezd, ako je Lucie Bílá.

Kde budete relaxovať?

Od začiatku roka je tu novo tiež wellness centrum. Užite si tu suchú saunu, relaxačný bazén i masáže.

Niečo naviac

Cosmopolitan Bobycentrum **** ponúka bohaté možnosti vyžitia, takže je nemožné prepadnúť tu nude. Je tu fitness centrum, squash, bowling a laser show aréna.

Cosmopolitan Bobycentrum ****

Cosmopolitan Bobycentrum ****

Sportovní 559/2A , Brno
Česká republika

+420 777 738 764

reservations@hotelcosmopolitan.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 13:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zadarmo do 10 kg, väčší po dohode
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,9 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
8,4 km