Rodinný Hotel Myslivna *** nájdete v centre Třebone. Ide o ideálne ubytovanie pre všetkých milovníkov pohodlia a dobrého jedla. Okrem chutnej polpenzie vás čaká aj vstup do bazéna AquaViva v kúpeľoch Aurora a soľná jaskyňa.

O ubytovaní

Hotel Myslivna *** stojí medzi námestím a pivovarom v centre mesta Třeboň. Všetky historické, kultúrne i gastronomické lákadlá tak budete mať na dosah ruky. Napríklad třeboňské námestie (200 m), třeboňský zámok (600 m) s krásnym zámockým parkom, spomínaný pivovar Regent (650 m). Navyše to k rybníku Svět budete mať tiež len 650 m. Nenáročný rovinatý terén tu láka v letných mesiacoch aj na cyklistiku, okolité rybníky na rybárčenie. V zime sa k najbližšiemu lyžiarskemu stredisku Hradiště dostanete do 30 minút autom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s televíziou, WiFi pripojením a chladničkou. Nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli sa nachádza niekoľko reštaurácií, ktoré sú preslávené svojou vynikajúcou kuchyňou a sú vyhľadávaným miestom gurmánov z okolia Třeboně. Veľká ponuka jedál sa zameriava obzvlášť na zverinové špeciality a staročeské pochúťky z čerstvých rýb.

Kde budete relaxovať?

V hoteli si môžete užiť mnoho masáží a ozdravných či relaxačných kúpeľov.

Niečo naviac

Pokiaľ sa rozhodnete Třeboňsko spoznávať na bicykli, určite vás poteší hotelová uzamykateľná úschovňa bicyklov.

Hotel Myslivna ***

Hotel Myslivna ***

Rožmberská 33 , Třeboň
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 130 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
2 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Třeboň

TřeboňTip na výlet

Třeboň láka návštevníkov krásnym historickým centrom a tiež mnohými ďalšími pamiatkami. Najvýznamnejším objektom na Masarykovom námestí je Stará radnica, ku ktorej patrí aj architektonicky zaujímavá 31 metrov vysoká veža s ochodzou, hodinami a cibuľovitou strechou s lampášom.

Dominantou mesta je rozhodne renesančný zámok so záhradami, ktoré sú ideálne na prechádzky a oddych. Na prechádzku sa môžete vydať tiež po náučnom chodníku okolo rybníka Svět, ktorý je skvelým miestom pre turistiku, cykloturistiku a odpočinok. Na druhom brehu vás potom čaká novogotická Schwarzenberská hrobka.Rybník Svět vybudoval Jakub Krčín z Jelčan a Sedlčan v 16. storočí. Dnes tu okrem jeho sochy nájdete aj dve pláže so športovým areálom aj detským ihriskom.

Viac informácií
Zámok Třeboň
Zámok Třeboň
CHKO Třeboňsko
CHKO Třeboňsko
Hopsárium
Hopsárium