Hotel Myslivna ***

Hotel Myslivna ***

Rožmberská 33, Třeboň
Česká republika

+420 724 599 976

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 130 Kč/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Vzdialenosť od kúpeľov
2 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Hotel Myslivna *** stojí medzi námestím a pivovarom v centre mesta Třeboň. Všetky historické, kultúrne i gastronomické lákadlá tak budete mať na dosah ruky. Napríklad Masarykovo námestie (200 m) s radnicou a meštianskymi domami, třeboňský zámok (600 m) s krásnym zámockým parkom, ktorý patrí k najväčším komplexom svojho druhu v republike, či spomínaný pivovar Regent (650 m), kde sa môžete zúčastniť komentovanej prehliadky. K rybníku Svět to navyše budete mať len 650 m.

Nenáročný rovinatý terén tu láka v letných mesiacoch aj k cyklistike a okolité rybníky k rybárčeniu. Vyraziť môžete doslova na Ceste okolo Světa – v tomto prípade náučným chodníkom okolo rozľahlého rybníka. Zaujímavosti o Třeboňsku sa dozviete aj na náučnom chodníku Velký Lomnický. Alebo si urobte výlet do Lužnice s Digitálnym skanzenom Ludmila (7,6 km). A aktívneho vyžitia sa nemusíte vzdávať ani v zime – k najbližšiemu lyžiarskemu stredisku Hradiště dostanete do 30 minút autom. Krásy regiónu navyše môžete objavovať aj na bežkách.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s televíziou, WiFi pripojením a chladničkou. Nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia je preslávená vynikajúcou domácou kuchyňou a je vyhľadávaným miestom gurmánov z okolia Třeboně. Veľká ponuka jedál sa zameriava obzvlášť na zverinové špeciality a staročeské pochúťky z čerstvých rýb.

Kde budete relaxovať?

Po aktívnom dni si môžete oddýchnuť v hotelovej soľnej jaskyni. Za poriadnym relaxom potom vyrazte do kúpeľov Aurora s vnútornými i vonkajšími bazénmi, saunovým svetom, fitness centrom a ponukou wellness procedúr.

Niečo naviac

Pokiaľ sa rozhodnete Třeboňsko spoznávať na bicykli, určite vás poteší hotelová uzamykateľná úschovňa bicyklov.