Spoznajte krásy Českého raja a jeho okolia a ubytujte sa v Parkhoteli Skalní město *** uprostred Prachovských skál. Tešte sa na medzinárodnú a miestnu kuchyňu formou polpenzie a konzumáciu kvalitných španielskych - bielych a červených vín k večeri neobmedzene. Hotel disponuje tiež bohatým wellness, odporúčame využiť výrazné zľavy 50 % na vírivku.

O ubytovaní

Parkhotel Skalní město *** sa nachádza v tesnom susedstve Prachovských skál (780 m) a Oborského rybníku (1,7 km) v Českom raji. Spoznajte toto romantické miesto pri Pařezskej Lhote plnej skalných veží, vyhliadok a hradov.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 28 útulne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou. Zo všetkých izieb je výhľad na prekrásnu prírodu v okolí hotela, v prípade potreby vám ale do izby bude umiestnená aj televízia.

Na čom si pochutnáte?

Do hotelovej reštaurácie sa tešte na raňajky podávané formou švédskeho stolu a servírované trojchodové večere. Ochutnáte medzinárodnú a miestnu kuchyňu, a dezerty, ktoré sa priam rozplývajú na jazyku.

Kde budete relaxovať?

Navštívte hotelové wellness a doprajte si oddych pri balneo službách. V ponuke sú rôznorodé zábaly, relaxačné kúpele, masáže alebo oxygenoterapia.

Cestujete s deťmi?

Súčasťou hotela je detský kútik aj ihrisko.

Niečo naviac

V hoteli je najnovšie možné požičať si elektrobicykle na pol dňa alebo rovno na celodenný výlet.

Na viacúčelovom ihrisku v areáli hotela si zahráte volejbal, nohejbal, badminton a tzv. lenivý tenis. Vhodné miesto sa tu nájde aj na futbal a ping pong.

Parkhotel Skalní město ***

Pařezská Lhota 34, Holín, Jičín
Česká republika

+420 737 544 445

parkhotel@skalnimesto.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
1,9 km
Zástavka
0,3 km