Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Odmena za polročné vysvedčenie čaká neďaleko hraníc

Polročné prázdniny majú síce deti na Slovensku len jednodňové, ale i tak by si ich mali vážiť. Školáci napríklad v Poľsku, Rakúsku a Maďarsku žiadne prázdniny nemajú.
Odmena za polročné vysvedčenie čaká neďaleko hraníc

Odmeňte deti za pol roka školskej driny a seba za písanie úloh a učenie sa s nimi. Voľný pondelok a predĺžený víkend priamo nabáda k výletu. Deti v Poľsku, Rakúsku a Maďarsku polročné prázdniny nemajú, a tak sa v týchto destináciách vyhnete davom na atrakciách i v hoteloch a penziónoch. Že nemá cenu jazdiť do zahraničia len na tri dni? Omyl. Cestovať predsa nemusíte ďaleko za hranice.

Aquapark Tropikana

Šantenie v poľských Beskydách - pre milovníkov vody

Aquapark Tropikana vo Wisle leží len pol hodinku cesty zo Slovenska a je skvelým miestom pre aktívne trávenie voľného času. Nájdete tu klasický plavecký bazén, ale aj relaxačný s protiprúdom, bazénik pre deti alebo bazén s hydromasážou a škótskymi strekmi. Deti ocenia predovšetkým umelé vlny a 5 tobogánov vrátane kĺzačky s voľným pádom do suda alebo tzv. lievik, dospelí paru a rôznorodé vírivky (s morskou vodou, lúhové, rašelinové, vápnikovo-horčíkové). Unikátom je v aquaparku s výhľadom na hory ľadová jaskyňa. Najviac si ju užijete po návšteve niektorej zo sáun (eukalyptová, kosodrevinová, s alpskými bylinami).

 • Pre deti: celková dĺžka šmýkačiek a tobogánov je 550 m
 • Pre vás: vírivky s rôznymi arómami a prímesami
Viedeň

Do Viedne za históriou i podmorským svetom

Viedeň je od Slovenska vzdialená čoby kameňom dohodil, a tak nestrávite cestovaním celý predĺžený víkend a cez ušetrený čas navštívite nespočet pamiatok. Okrem historického centra ponúka hlavné mesto Rakúska aj pestrý program pre deti. Mnohí rodičia odporúčajú návštevu Múzea prírodnej histórie s rozsiahlou zbierkou minerálov, meteorov aj kostier dinosaurov s interaktívnymi hrami. Poznávanie plné hier pokračuje aj v Detskom múzeu ZOOM alebo v Dome mora (Haus des Meeres). V bývalej protilietadlovej veži dnes nájdete hektolitre vody a v nich morské živočíchy od výmyslu sveta. Navštívte napríklad kvapľové jaskyne, tropický pavilón alebo park krokodílov. Prehliadku zakončite na strešnej terase s panoramatickým výhľadom na Viedeň. Skvelé prázdniny ukončite posedením pri lahodnom viedenskom rezni, alebo si rovno doprajte Sacherovu tortu.

 • Pre deti: Malých milovníkov histórie vezmite aj do Time Travel Vienna - zábavného centra, v ktorom za jednu hodinu poznáte históriu celej Viedne. Čaká vás návšteva 5D kina, prehliadka Habsburgovcov na scéne či história viedenského valčíka.
 • Pre vás: Farebný a hravý, no každopádne architektonický skvost - prehliadnite si jedinečný Hundertwasserhaus. Nájdete ho ľahko, pomedzi okázalými historickými budovami skutočne vyčnieva.
Žirafa

Za žirafím olíznutím a maďarskými termálmi - pre milovníkov zvierat

V máloktorej zoologickej záhrade sa dostanete k zvieratám tak blízko ako v maďarskom Györi. Xantus János ZOO je síce menšia, ale o to bude vaše stretnutie s dravcami, bylinožravcami, primátmi aj plazmi intenzívnejšie a nebudete sa k nim musieť predierať davmi ľudí. Pri pokladni si môžete zakúpiť aj krmivo pre niektoré zvieratá. Už vás niekedy oblizla nedočkavá žirafa?

Do Maďarska sa samozrejme jazdí za termálnymi kúpeľmi. A Györ na hraniciach neďaleko Bratislavy je ideálnym cieľom nielen kvôli svojej dostupnosti a ZOO s žirafami, ale aj kvôli aquaparku a kúpeľom Rába Quelle. Pre rodiny s deťmi je v miestnych termáloch perfektné zázemie a liečivá voda urobí dobre celej rodine.

 • Pre deti: kŕmenie zvierat v ZOO Györ + vodné atrakcie v termáloch Rába Quelle
 • Pre vás: relax v termáloch Rába Quelle + vodný bar

Autor článku:

Najpredávanejšie pobyty

Inšpirujte sa tými najpredávanejšími pobytmi za posledný týždeň

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK