Veľká Fatra: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Park Snow DonovalyNajobľúbenejší výlet v lokalite

Krásne upravené stredisko sa teší výbornej povesti a je vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu prevažne modré zjazdovky vhodné pre začiatočníkov, vyblázniť sa ale môžete aj na červených a jednej čiernej. Na Donovaloch sa lyžuje denne od 8:30 do 16:00 hodín, potom začína večerné lyžovanie. Ak ste ho ešte neskúšali, rozhodne vám ho odporúčame zažiť. Samozrejmosťou sú moderné vleky, 4 bežecké trate aj rozľahlý fun park pre deti. A ak preferujete zážitkovú jazdu plnú prekážok, vytiahnite snowboard a zamierte do Riders Parku.

Viac informácií

Lyžiarske stredisko Malinô BrdoNajobľúbenejší výlet v lokalite

Nad mestom Ružomberok v pohorí Veľká Fatra sa vyníma skiareál Malinô Brdo čiže Malinné, ktorý sa radí medzi najobľúbenejšie lyžiarske strediská na Slovensku. Niet divu. Malinô Brdo je rajom zimných športov bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený lyžiar. Lyžovať tu môžete na rozmanitých zjazdových tratiach s dĺžkou od 130 m až po 1 200 m. Že si trúfnete na viac? Potom vyskúšajte 3 900 metrov dlho trasu, ktorá sa line od Maliny po Hrabov. Na svah vás pohodlne vyvezie kabínková lanová dráha, sedačková lanovka či jeden z ďalších ôsmich lyžiarskych vlekov.

V areáli budete mať k dispozícii všetko, čo potrebujete k dokonalému dňu na zjazdovke. Nachádza sa tu požičovňa, servis aj úschovňa lyží, lyžiarska škola pre začiatočníkov a niekoľko bufetov a barov. V lete sa z areálov stáva unikátny bike park.

Viac informácií

Mapa tipov na výletcelkom10 tipov

Veľká Fatra: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet