Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Egerszálok: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Egerszalók je malá dedinka v údolí potoka Laskó v nádhernej horskej prírode medzi vrchovinami Mátra a Bukové hory. Miestna termálna voda je skutočným unikátom - pri stekaní zo strání vytvorila jedinečné terasovité útvary s jazierkami. Na ich úpätí bol v roku 2007 vybudovaný rozsiahly areál liečebných kúpeľov, ktoré svojim hosťom ponúkajú rozsiahle služby na najvyššej úrovni. Oblasť je známa aj vynikajúcim miestnym vínom, ktoré sa tu pestuje už od 13. storočia.

Kúpele Egerszálok Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Termálne kúpele Egerszalók**, ležiace len **6 km od kúpeľného mesta Eger**, sa môžu pochváliť unikátnym prameňom s vápnikovo-horčíkovo-hydrogenuhličitanovou vodou vyvierajúca z hĺbky 410 metrov o teplote 65-⁠69 °C. Miestnou raritou je **soľný kopec s jazierkami, ktorý v minulosti sformoval termálny prameň**. Na 1900 m² kúpeľov nájdete **17 bazénov**, saunový svet a rôzne atrakcie. ###Na čo sa v kúpeľoch Egerszalók môžete tešiť? - Sedavý bazén s liečivou vodou - Perličkový kúpeľ - Bazény s rôznymi atrakciami - Šmýkačku - Bazény pre deti - Turecký perličkový kúpeľ - Saunový svet (fínske sauny, ruská sauna, biosauna, infrasauna, parná sauna, aromatická kabína a ochladzovací bazény) - Aromatizované kabíny - Parný kúpeľ - Fitness - Salón krásy (kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra) - Reštauráciu so samoobsluhou, kaviareň a wellness bar V kúpeľnom oddelení sa využíva tunajšia liečivá voda, ktorá priaznivo pôsobí pri **kĺbových a reumatických bolestiach, chorobách chrbtice, kostných zraneniach, deformáciách pohybového ústrojenstva a niektorých gynekologických chorobách**. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí **4 500 HUF (cca 12,50 €)**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 1 tipov

Egerszálok: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK