Komfortné ubytovanie hneď pri termálnom kúpalisku

Penzión Quatro I. delí od kúpaliska len 500 m. Všetky izby penziónu sú vybavené minibarom, WiFi pripojením a televíziou aj s českými stanicami. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. Ak sa vám ale nechce prekonať ani tých pár metrov k vode, nezúfajte - pri Penzióne Quatro sa rozprestiera vonkajší bazén s terasou a lehátkami. Nájdete tu i altánok s grilom.

Penzióny Quatro II. a III. ležia vo vzdialenosti len 300 metrov od termálneho kúpaliska v Podhájskej. Ani tu vám v pohodlných izbách nebude chýbať minibar, WiFi pripojenie ani televízia či samostatná kúpeľňa.

Nový penzión Quatro IV. vzdialený 250 metrov od termálneho kúpaliska sa nachádza v tichom prostredí pod lesom pri viniciach. V izbe máte naviac rýchlovarnú kanvicu a balkón vo forme terasy.

Penzióny Quatro vás každé ráno pohostia výdatnými raňajkami servírovanými formou bufetu.

Termálna voda v aquaparku aj Rímskych kúpeľoch

Nie je lepšie miesto na odpočinok než pri slovenskom "Mŕtvom mori". V Podhájskej totiž na jednom mieste nájdete:

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s toboganmi, bazénmi s termálnou vodou, dvoma plaveckými bazénmi (25 m), detským bazénom, športovým ihriskom, detským areálom a soláriom. Celodenný vstup na termálne kúpalisko pre dospelého vyjde na 7 €.
  • Využiť môžete aj zľavu na vstup do štýlových Rímskych kúpeľov penziónu Energy (10:00 - 21:30 hodín). Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ a masáže.
  • Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií.

V termálnych kúpeľoch Podhájska si môžete dopriať skvelú regeneráciu vášho organizmu. Miestna liečivá voda má totiž priaznivý účinok na dýchacie cesty, kožu a na celý pohybový aparát.

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Rímske kúpele v Podhájskej

Liečivú vodu slovenského “Mŕtveho mora” si ešte lepšie vychutnáte v štýlových Rímskych kúpeľov. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ, vaňové kúpele a masáže. Doprajte oddych celému telu - tunajšia voda je prospešná pre dýchacie cesty, kožu i na celý pohybový aparát.

Komárno

Komárno je nielen najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom v Slovenskej republike. Od svojho maďarského náprotivku ho delí len rieka Dunaj. Do maďarského mesta Komárom sa teda dostanete jednoducho len prejdením alžbetínského mostu, ktorý tieto dve mestá spája. Komárno je vďaka svojej polohe a klíme ideálnym miestom na letnú dovolenku, čo dokazuje i veľký počet rekreačných stredísk v meste a jeho blízkom okolí. Pri jeho návšteve nezabudnite na známe Nádvorie Európy a starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť.

Penzión Quatro

Podhájska 894, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 884 866

penzionquatro@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s penziónom
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,61/5
Celkom 771 hodnotení