Komfortné ubytovanie hneď pri termálnom kúpalisku

Penzióny Quatro II. a III. nájdete vo vzdialenosti len 300 metrov od termálneho aquaparku v Podhájskej, Quatro I. vo vzdialenosti 1 200 m. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie, chladničku, minibar, TV a balkón alebo terasu. Nový penzión Quatro IV. vzdialený 500 metrov od termálneho kúpaliska leží v tichom prostredí pod lesom pri viniciach a na izbe má naviac rýchlovarnú kanvicu.

Termálna voda v aquaparku aj Rímskych kúpeľoch

Nie je lepšie miesto na odpočinok než pri slovenskom "Mŕtvom mori". V Podhájskej totiž na jednom mieste nájdete:

 • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s toboganmi, bazénmi s termálnou vodou, dvoma plaveckými bazénmi (25 m), detským bazénom, športovým ihriskom, detským areálom a soláriom. Celodenný vstup na termálne kúpalisko pre dospelého vyjde na 7 €.
 • Využiť môžete aj zľavu na vstup do štýlových Rímskych kúpeľov penziónu Energy (10:00 - 21:30 hodín). Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ a masáže.
 • Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií.

V termálnych kúpeľoch Podhájska si môžete dopriať skvelú regeneráciu vášho organizmu. Miestna liečivá voda má totiž priaznivý účinok na dýchacie cesty, kožu a na celý pohybový aparát.

Dodatočné info

 • Pri rezervácii, prosím, uveďte vaše meno a priezvisko, adresu, telefón, počet osôb, termín a v ktorom penzióne si prajete bývať (Quatro I.,Quatro II., Quatro III., Quatro IV.).

 • Otváracia doba recepcie je nasledujúca: PONDELOK - PIATOK od 8:00 do 20:00 hodín. SOBOTA - NEDEĽA od 8:00 do 14:00 hodín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v penzióne.

 • Deti do 3 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 12 rokov 10 €/noc s raňajkami.

 • Dieťa nad 12 rokov 13 €/noc s raňajkami.

 • V prípade pobytu s jedným dieťaťom spí dieťa na prístelke. V prípade pobytu s dvomi deťmi budete ubytovaní v trojlôžkovej izbe s prístelkou.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 13:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik po dohode s penziónom

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Hana ?.)

Do penzionu Quatro jezdíme už delší dobu a vždy jsme velmi spokojeni, jak s jídlem, tak s personálem.

Vynikajúce (RENATA M.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, nad naše očakávania, ubytovanie pekné, príjemný a ochotný personál, čisté a krásne upravené okolie, služby na úrovni

Vynikajúce (Jana P.)

Do jednoho z penzionů Quatro jsme jeli potřetí, takže jsme věděli, co nás čeká a opět jsme byli spokojeni. Tentokrát bylo nutno na pobyty od října zakoupit i večeře (polopenzi), jídla byla výborná, jen pro nás moc brzy, 17:30 - 18:30, mohly být o hodinu později, aspoň do konce letní sezóny, kdy je koupaliště otevřené do 18:00.

Tipy na výlet

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Skalné obydlia Brhlovce

Skalné obydlia Brhlovce

Expozícia Tekovského múzea dokumentujúca ľudové staviteľstvo sa nachádza v uličke Šurda. Tvorí ju usadlosť č. 142, ktorá sa skladá z murovaného domu z konca 19. storočia, murovaného domu datovaného do 30. rokov 20 storočia a priestorov vysekaných do skaly. Na prízemí preskúmajte kuchyňu, komoru a ukážky kamenárskych výrobkov a náradia. Na poschodí je vyhliadková terasa a malá komôrka. Celý interiér je vybavený dobovým nábytkom.