Relaxujte pri slovenskom "Mŕtvom mori" v Podhájskej. Ubytovanie podľa Vášho výberu v komfortných penziónoch len 300 metrov od liečivého termálneho kúpaliska. Raňajky, celodenný vstup do Rímskych kúpeľov a ďalšie výhody v cene.

Ubytovanie podľa Vášho výberu hneď pri termálnom kúpalisku**
**

Penzióny Quatro II. a III. nájdete vo vzdialenosti len 300 m od termálneho aquaparku v Podhájskej. Každá izba má TV, chladničku a balkón alebo terasu. Nový penzión Quatro IV. leží od aquaparku asi 350 metrov v tichom prostredí pod lesom. Má rovnako vybavené izby ako penzióny Quatro II. a III., naviac je na každej izbe ešte rýchlovarná kanvica. 

Penzión Quatro I. sa nachádza síce najďalej (asi 1200 m), zato v jeho okolí môžete využiť široké možnosti športových aktivít, detské ihrisko a vonkajšie posedenie. 

Relaxácia v liečivých kúpelov Podhájská


Nie je lepšieho miesto k oddychu než u slovenského "Mŕtveho mora". V Podhájskej totiž na jednom mieste nájdete: 

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s novými tobogánmi
  • Štýlové Rímske kúpele s termálnou vodou o teplote od 33 do  38° C so zľavou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness)

Areál kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12-tich hektároch. Miestna voda je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus a je porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné choroby, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol už tisícom návštevníkov. Vstupné do kúpeľov je pre dospelého na celý deň 6 €. Cenník nájdete tu.

V okolí je taktiež dostatok možností na prechádzky či cyklo výlety. Atmosféra Podhájskej Vás nadchne pokojným prostredím, obklopeným krásnou prírodou a množstvom možností relaxácie a športových aktivít. Na výlet na vydajte do Štiavnických vrchov, k zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď, či do hvezdárne. 

Penzión Quatro

Podhájska 894, Podhájska
Slovenská republika

+421 907 884 866

penzionquatro@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode s penziónom
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Detské ihrisko
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,5 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
0,5 km