Relaxujte pri slovenskom "Mŕtvom mori" v Podhájskej. Ubytovanie podľa Vášho výberu v komfortných penziónoch len 300 metrov od liečivého termálneho kúpaliska. Raňajky, celodenný vstup do Rímskych kúpeľov a ďalšie výhody v cene.

Ubytovanie podľa Vášho výberu hneď pri termálnom kúpalisku**
**

Penzióny Quatro II. a III. nájdete vo vzdialenosti len 300 m od termálneho aquaparku v Podhájskej. Každá izba má TV, chladničku a balkón alebo terasu. Nový penzión Quatro IV. leží od aquaparku asi 350 metrov v tichom prostredí pod lesom. Má rovnako vybavené izby ako penzióny Quatro II. a III., naviac je na každej izbe ešte rýchlovarná kanvica. 

Penzión Quatro I. sa nachádza síce najďalej (asi 1200 m), zato v jeho okolí môžete využiť široké možnosti športových aktivít, detské ihrisko a vonkajšie posedenie. 

Relaxácia v liečivých kúpelov Podhájská


Nie je lepšieho miesto k oddychu než u slovenského "Mŕtveho mora". V Podhájskej totiž na jednom mieste nájdete: 

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s novými tobogánmi
  • Štýlové Rímske kúpele s termálnou vodou o teplote od 33 do  38° C so zľavou na vstup
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness)

Areál kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12-tich hektároch. Miestna voda je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus a je porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné choroby, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol už tisícom návštevníkov. Vstupné do kúpeľov je pre dospelého na celý deň 6 €. Cenník nájdete tu.

V okolí je taktiež dostatok možností na prechádzky či cyklo výlety. Atmosféra Podhájskej Vás nadchne pokojným prostredím, obklopeným krásnou prírodou a množstvom možností relaxácie a športových aktivít. Na výlet na vydajte do Štiavnických vrchov, k zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď, či do hvezdárne. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (jana ?.)

s pobytom som bola spokojná,celkové hodnotenie na jednotku.Služby veľmi dobre,ubytovanie na úrovni,všetko čisté,strava vynikajúca,personál ústretový,odporúčam.

Skvelé (Vladimíra B.)

Personál ochotný, snídaně bohaté. Ubytování v blízkosti thermálů. Naprostá spokojenost

Skvelé (Zdenka S.)

Ubytovanie v poriadku, i keď by sa dalo zopár vecí vylepsit. Ocenili sme blízkosť ku kúpalisku a ústretovosť pri ubytovaní s bábätkom.

Vynikajúce (Zlata L.)

Ubytování čisté a útulné, personál milý vstřícný a velice ochotný. Strava vynikající, bohatý výběr. Celková spokojenost. Jezdíme do QUATRO IV pravidelně a vždy je vše na jedničku s hvězdičkou :-)

Vynikajúce (Stanislava L.)

Spokojenost velká, v penzionu jsme byli již podruhé, snídaně bohaté, bylo z čeho vybírat, personál ochotný, usměvavý.

Vynikajúce (Lída S.)

Ubytování i chování personálu bylo bez připomínek. Byly jsme všechny tři maximálně spokojené. Strava dobrá, letos nám chyběla polévka.

Skvelé (Ľubomír D.)

S pobytom sme boli spokojní, ubytovanie zodpovedalo štandardu uvedenému v prezentácii. Vzhľadom k extrémne teplému počasiu by klienti určite ocenili inštaláciu klimatizácie. Raňajky formou bufetu boli dostatočné, pestré až na chýbajúce ovocie

Skvelé (Jarmila S.)

Všechno bylo super, ale na pokoji chyběl nějaký sušák na prádlo. Neměli jsme kde sušit mokré plavky a ručníky. Jinak jsme byli spokojeni.

Skvelé (Václav S.)

Plně odpovídal mým představám a ceně za ubytování. Jen vzdálenost od koupaliště byla větší než uváděla majitelka apartmánu.

Vynikajúce (Martina M.)

Ubytovanie aj služby zodpovedali popisu, personál milý a ústretový. Boli sme spokojný!