Strávte decembrovú dovolenku v rakúskych Alpách v Hoteli Berghof *** v obľúbenej lokalite Tauplitzalm. V cene máte polpenziu, neobmedzený vstup do sauny aj stolný tenis a šípky. Vítané sú rodiny s deťmi, tie majú pobyt do 7 rokov úplne zadarmo. Hotel stojí pri stanici lanovky a je obklopený zjazdovkami. K dispozícii tiež pobyt počas Vianoc.

O ubytovaní

Hotel Berghof *** stojí v 1 650 m n. m. v obľúbenej lokalite Tauplitzalm v rakúskych Alpách. Priamo pri hoteli nájdete stanicu štvorsedačkovej lanovky Tauplitzseelift, čo v zime potrebujete viac? V lete je však táto oblasť tiež hodná dovolenky. V blízkom okolí hotela sa nachádza nespočetné množstvo krásnych jazier, urobte si výlet napríklad okolo troch jazier, Grundlsee, Toplitzsee, Kammersee - či už pešo, na bicykli alebo loďkou. Za návštevu rozhodne stojí aj dachsteinská ľadová jaskyňa alebo z kultúrnych zážitkov potom Stift Admont, najväčšia kláštorná knižnica na svete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách typu Standard vybavených veľkou manželskou posteľou, TV, telefónom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC a čiastočne aj balkónom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na rakúskej špeciality, pochutnáte si tu na polpenzi zloženej z raňajok formou bufetu a trojchodových večerách. Posedenie vás čaká buď vo vnútri, alebo na vonkajšej terase s výhľadom na Dachsteinské pohorie.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu je k dispozícii sauna a infra kabína, aktívne sa môžete venovať šípkam či stolnému tenisu.

Cestujete s deťmi?

Deti sa zabavia v detskej herni.

Hotel Berghof Tauplitzalm ***

Hotel Berghof Tauplitzalm ***

Tauplitzalm 19 , Tauplitzalm
Rakúsko

+43 3688 2325

info@berghof-tauplitz.at

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 5 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od jazera
1,2 km
Zastávka
1,4 km
Zjazdovka
30 m

Tipy na výlet

Lyžovanie v Tauplitz

Lyžovanie v TauplitzTip na výlet

Areál Tauplitzalm nájdete prevažne na slnečnej terase nad úrovňou lesov a tak si môžete byť istí, že budete mať dostatok priestoru na vaše carvingové oblúky aj na jazdenie freeride, teda mimo zjazdovku vo voľnom priestore a v hlbokom snehu. V prepojenom areáli, ktorý sa nachádza nad horskými jazerami, vás čaká viac ako 40 km zjazdoviek, skibus zadarmo aj perfektne upravené trate. Bežkári na náhornej plošine zase ocenia miestny bežkársky chodník Freiberg.

Lyžovanie v Planai & Hochwurzen
Lyžovanie v Planai & Hochwurzen
Ski areál Schladming
Ski areál Schladming
Ľadovec Dachstein
Ľadovec Dachstein