Urobte si dovolenku v krásnej bavorskej prírode a zapojte sa do diania v AktiVital Hoteli ***. Čaká vás pohodlné ubytovanie, polpenzia a veľa vyžitia. Hotel má vlastné termálne wellness s bazénom i saunami a ponúka aj zaujímavý program - túry so sprievodcom, lukostreľbu, Qi Gong a ďalšie.

Bad Füssing Tip na výlet

Bad Füssing je obľúbené kúpeľné mesto v srdci Bavorska. Nájdete tu rovno troje kúpele s liečivými prameňmi, krásnou prírodnou scenériou a skúseným lekárskym personálom. Vo všetkých si oddýchnete a objavíte nové spôsoby starostlivosti o svoje zdravie i duševnú pohodu. Kúpele Therme Eins ponúkajú 12 bazénov s vodnou plochou 2 500 m² aj saunový dvor, možnosti oddychu sú tu vskutku rozmanité. V Europa Therme nájdete 15 bazénov, vírivky, solária aj saunový raj a v Johannesbad si okrem bazénov užijete tiež meditáciu a rôzne zdravotné cvičenia. Toto mesto je skrátka stvorené pre relaxáciu.

Viac informácií

Ubytovanie v čistej prírode Bavorska

AktiVital Hotel *** leží v bavorskom kúpeľnom meste Bad Griesbach a víta každého, kto sem príde za oddychom, krásnou prírodou a termálnymi prameňmi.

Ubytovaní budete v útulných dvojlôžkových izbách vybavených TV, telefónom, chladničkou alebo minibarom a kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Výhľad do krajiny si užijete z balkóna alebo terasy.

V reštaurácii sa môžete tešiť na medzinárodné i tradičné bavorské pokrmy. Nesmie chýbať ani miestne vychýrené pivo.

Miesto aktívneho odpočinku a termálov

Hotel disponuje vlastnými termálnymi kúpeľmi s liečivou vodou, kde si môžete dobiť energiu. Ďalej wellness centrum zahŕňa sauny, masážny salón i salón krásy.

Pre milovníkov golfu máme dobrú správu - hotel je priamo obklopený najkrajšími golfovými ihriskami v Bavorsku. Ani v hoteli ale nebudete zaháľať, môžete vyskúšať lukostreľbu, meditáciu alebo si požičať bicykle a vyraziť na potulky po okolí.

AktiVital Hotel ***

Prof.-Baumgartner-Str. 1, Bad Griesbach im Rottal
Nemecko

+49 8532 7080

info@aktivitalhotel.de

Check in
od 15:00
Check out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Kolkáreň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpelov
1,6 km
Zastávka
0,1 km

Tipy na výlet

Barokné mesto Schärding

Mesto Schärding na samotných hraniciach Rakúska a Nemecka ponúka svojim návštevníkom krásny historický zážitok. V tejto barokovej perly na rieke Inn, ako sa mestu prezýva, je história stále živá. Prejdite sa po námestí s domami s farebnými fasádami a okolo múrov stredovekého opevnenia, urobte si piknik v zámockom parku alebo preskúmajú blší a farmársky trh. Nepochybne na vás zapôsobí optimistiká umelecké atmosféra týchto miest. Čerešničkou na torte bude návšteva niektorej z miestnych reštaurácií. Schärding víta tiež cyklistov, pre ktoré sú pripravené chodníky v dĺžke desiatok kilometrov po širokom okolí.

Pasov

Pri hraniciach Česka s Rakúskom sa nachádza Pasov, miesto celosvetovo známe ako "Mesto troch riek". Pasovom totiž preteká Dunaj, Inn a Ilz. Srdce Pasova bije bohatou históriou a dominuje mu Katedrála sv. Štefana, v ktorej sa nachádzajú najväčšie varhany na svete. Symbolom svetskej moci je potom hrad Veste Oberhaus, ktorý by ste na svojom výlete rozhodne nemali vynechať. Odporúčame tiež Starú Radnicu (Altes Rathaus) i chrám sv. Pavla, ktorý sa od nej nachádza pár minút chôdze. Bez preháňania je však možné povedať, že je Pasov plný historických uličiek, krásnych stavieb a múzeí, takže si naň zabezpečte dostatok času.

Vodný zábavný park Pasov

Na okraji mesta Pasov nájdete miesto športu a zábavy, kam sa určite vydajte s deťmi, ale aj vo dvojici za oddychom. Areál disponuje plaveckým bazénom, zážitkovými bazénmi, vírivkou aj vonkajšími toboganmi, pre deti je tu veľa ďalších vodných atrakcií. V saunovom svete nájdete až osem sáun a oceníte aj rôzne športové ihriská. Stráviť tu skrátka môžete celý deň. Vstupné do bazénov je 6 €/dospelá osoba a 4 €/dieťa od 6 rokov, do saunového sveta sa vstupné platí zvlášť.