Pobyt pre dvoch v hoteli Bobbio*** v luxusnej villovej štvrti neďaleko centra Budapešti s raňajkami, celodenným vstupom do termálnych kúpeľov a voľným využitím sauny. Romantika a relax v meste plnom zaujímavostí.

Letná romantika v metropole na Dunaji 

Hotel Bobbio*** nájdete v pokojnej a luxusnej villovej štvrti neďaleko centra Budapešti. V komfortne vybavených izbách (vlastné sociálne zariadenie, TV, minibar) panuje príjemný chládok, čo oceníte počas horúcich letných dní. Máte možnosť posedenia v nádhernej zimnej záhrade s výhľadom na okolie. Od hotela sa jednoducho dostanete priamo do centra mesta. 

V Budapešti môžete naplno spoznať kúpeľné atrakcie. V kúpeľoch Szechenyi nájdete 15 vnútorných bazénov, 3 vonkajšie veľké bazény, plavecké bazény a 10 saun. Celodenný vstup si môžete užívať už od skorého rána až do neskorého večera. 


Čo rozhodne vidieť v Budapešti? 


Maďarská metropola na Dunaji má bohatú históriu a nikdy sa tu nemôžete nudiť. Vyberáme pre Vás pár tipov na výlet: 

  • Tropicarium- najväčšie morské akvárium v Európe
  • 123 termálnych prameňov a množstvo aquaparkov a kúpeľov (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Vyše 100 rokov stará budova parlamentu so 700 miestnosťami- 3. najväčšia v Európe
  • Plavba loďou po Dunaji
  • Planetárium
  • Kráľovský palác na kopci Várhegy
  • Rybárska bašta
  • Váci utca - najznámejšia budapeštianská ulica je centrom nákupov

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Hana B.)

Pobyt v Budapešti odpovídal popisu v prezentaci, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, personál byl milý a vstřícný.

Vynikajúce (Eliška Saganová S.)

Vše bylo v pořádku a odpovídalo popisu. Jednu noc nás v pokoji sice budil hlučný kotel (pozor na pokoj 207 :)), ale druhý den nám byl na základě stížnosti přidělen bez problému nový pokoj. O pobyt byl zřejmě velký zájem, a tak byli v hotelu jen Češi :)

Vynikajúce (Daniel B.)

Mimoriadne vydarený pobyt vďaka počasiu, príjemnému ubytovaniu v krásnom prostredí (na okná by ale mali dať sieťky, komáre totiž znepríjemnili nočný spánok).

Vynikajúce (Uršula P.)

Pobyt v Hotelu Bobbio se nám moc líbil, hotel byl velice klidný a pěkný, vybavením a kvalitou snídaně odpovídal 3 hvězdičkám, tak jak je uvedeno v popisu. Co nás nadchlo, byla terasa a zahrada, také pohodový a velice vstřícný personál, a k tomu úžasný klid v hlavním městě Maďarska ! Co víc chtít ...

Vynikajúce (Jaroslav H.)

Vše odpovídalo očekávání, personál hotelu ochotný, do centra doporučujeme užívat MHD.

Skvelé (Ivana D.)

Boli sme spokojní so službami, to čo bolo popísané v zľavovom kupóne, to nám bolo poskytnuté.

Vynikajúce (Jiří H.)

S hotelem Bobbio jsme byli maximálně spokojeni. Příjemný personál. Klidná čtvrť. Dobrá dostupnost autobusem. Pokoj byl menší, ale dostačoval.

Vynikajúce (Lucie M.)

Pobyt jsme si moc užili. Obdrželi jsme přesně to, co jsme si objednali. Hotel odpovídal popisu, fotkám, na recepci jsme dostali slevový kupon do lázní. Personál na hotelu byl příjemný a ochotný. Vybavení pokoje bylo sice trošku starší, ale odpovídalo ceně. Snídaně byly bohaté a ocenili jsme parkování přímo v zahradě. V hotelu je příjemný klid.

Skvelé (Adriena L.)

Sluzby super, hotel krasny, ale v popise bylo uvedeno blizko centra. Skoro hodinovou cestu nepovazuji za 'blizko centra'.

Vynikajúce (Michaela C.)

Pobyt splnil naprosto očekávání dle popisů v prezentaci. Poskytovatel reagoval rychle a byl ochoten pomoci.