Relaxujte v centre populárnych kúpeľov Györ s ubytovaním v štýlovom Danubius Hoteli Rába *** patriacom do siete prestížnych hotelov Danubius. Tešte sa na bohaté raňajky alebo polpenziu, celodenný vstup do kúpeľov vzdialených 10 minút chôdze a neobmedzenú saunu.

O ubytovaní

Danubius Hotel Rába *** sa nachádza priamo v srdci najobľúbenejšieho maďarského kúpeľného mesta Györ. Historické centrum ponúka úchvatnú atmosféru s mnohými barokovými pamiatkami a známymi farmárskymi trhmi. Nájdete tu tiež jedinečné kúpele a aquapark Rába Quelle umiestnené na sútoku riek Mosoni-Dunaj a Rába. Blízke Pannonhalmské arciopátstvo (25 km), ktoré je na Zozname dedičstva UNESCO, je jednou z najstarších maďarských pamiatok a disponuje záhradou s mnohými druhmi vzácnych kvetov. Nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (30 km) môžete objavovať pri výletoch pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej klimatizáciou, káblovou televíziou, WiFi pripojením, telefónom, minibarom a vlastnou kúpeľňou s fénom a županmi.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je belgická pivnica s jedinečnou atmosférou. Pripravujú sa tu pokrmy maďarskej i medzinárodnej kuchyne, ku ktorým si môžete dať vynikajúce belgické pivá či miestne vína. Šéfkuchár kladie dôraz na sezónnosť a kreatívne poňatie jedál. Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa servírujú večere výberom z menu.

Kúpele Rába Quelle Tip na výlet

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C a je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje ťažkosti s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov:

  • Zážitkový bazén v tvare valca
  • Zážitkový vonkajší veľký bazén so 68 metrov dlhým toboganom a jaskyňou
  • Zážitkový vonkajší relaxačný bazén
  • Zážitkový bazén s vodným barom
  • Zážitkový bazén s vodopádom, gejzírmi a masážou poležiačky
  • Veľký termálny bazén pre vodnú masáž poležiačky s tryskami masírujúcimi chrbát
  • Termálny bazén so šachovnicou, ktorý lieči a upokojuje
  • Termálny bazén s hviezdami s atmosférou pokojnej noci

Nechýba tu ani saunový svet, ktorého súčasťou je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne, od pondelka do nedele v časoch 09:30 - 18:00 hodín. Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v iné dni svojho pobytu, celodenný vstup vyjde dospelú osobu na 4 100 HUF (cca 11,50 €) a dieťa do 18 rokov na 3 200 HUF (cca 9 €).

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete vo fínskej či infrasaune. Dopriať si môžete aj masáž. Ďalej ku k dispozícii fitness centrum a solárium.

Danubius Hotel Rába ***

Árpád út 34, Győr
Maďarsko

+36 96 889 400

raba.sales@danubiushotels.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 2 000 HUF/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
50 m
Aquapark
1 km