Willa Tatrzanski Zomecek ***

Willa Tatrzanski Zomecek ***

ul. Sobiczkowa Bór 15, Kościelisko
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Krzysztof Król-Łęgowski IČ: 7361309159


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 60 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,3 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
4,1 km
Zjazdovka
0,3 km
Bežkovanie
0,3 km

O ubytovaní

Wille Tatrzanski Zomecek *** na prvý pohľad zaujme svojou krásnou tatranskou architektúrou s bohatou výzdobou. Nachádza sa na hranici miest Kościelisko a Zakopané, v oblasti ideálnej na oddych. Výborná poloha umožňuje rýchly prístup do centra mesta vzdialeného približne 2 km, ako aj na turistické trasy (Dolina za Bramką, Kościeliska, Chochołowska).

Objekt sa nachádza v blízkosti lyžiarskych a rekreačných oblastí Szymoszkowa (700 m) a Kasprowy Wierch (13,2 km), ktoré sa v zime stávajú rajom lyžiarov. Súčasťou rekreačného komplexu Szymoszkowa je aj geotermálny bazén, ktorý okrem liečivých účinkov ponúka aj nádherný výhľad na panorámu Tatier. Lanovka vás vyvezie aj na Gubałówku (3,7 km), druhý najvyšší vrchol Gubałówa, kde sa okrem úchvatných výhľadov nachádzajú aj lyžiarske plochy, bežecké trate a v lete bobová dráha a lanové centrum.

Krásy tatranskej prírody môžete obdivovať aj počas výletov k vodopádu Siklawica (5,6 km) alebo k jazeru Morské oko (23,9 km), ktoré je s rozlohou takmer 35 hektárov najväčším ľadovcovým jazerom v Tatrách. Nevynechajte ani návštevu Zakopaného (2,3 km), ktoré je dokonca najvyššie položeným mestom v Poľsku. Prejdite sa po krásnej Krupowskej promenáde, ochutnajte miestne špeciality na Trhovisku Gubałówka a užite si návštevu Tatranskej ZOO, Aquaparku s termálnymi bazénmi a saunovým svetom alebo Múzea voskových figurín.

Kde budete spať?

Privíta vás štýlová izba s interiérom dokonale zladeným s horskou atmosférou celého zariadenia. Dojem umocňuje drevený nábytok v tradičnom dizajne a dekorácie odkazujúce na kultúru tatranského regiónu. K dispozícii budete mať WiFi pripojenie, každá izba má tiež vlastnú kúpeľňu.

Dvojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou, TV, písacím stolom, minibarom a telefónom. V kúpeľni je sprchovací kút a sušič vlasov. Niektoré izby môžu mať aj balkón.

Trojlôžková izba je vybavená manželskou posteľou a samostatným lôžkom, TV, telefónom, minibarom a písacím stolom. Kúpeľňa je tiež vybavená sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Štvorlôžkový apartmán je priestrannejší a ponúka manželskú posteľ, 2 samostatné postele, stôl s kreslami, TV, minibar, telefón a písací stôl. V kúpeľni je opäť sprchovací kút a sušič vlasov.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou ubytovania je raňajková miestnosť, kde sa každé ráno podáva bohatý bufet plný regionálnych jedál. Hneď vedľa vily sa nachádza vynikajúca pizzeria Gąsienicowo Kącina, kde môžete ochutnať vynikajúcu pizzu z pece na drevo, pripravovanú z typických miestnych surovín, ako je syr oscypek, baranina alebo pstruh.

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom na svahu alebo dlhej túre si zaslúžite poriadne zrelaxovať - možno v horúcej saune (vnútornej alebo vonkajšej) alebo v vonkajšom kúpacom sude, ktoré sú pripravené priamo vo vile.