Penzion Ždiaranka

Penzion Ždiaranka

Ždiar 666, Ždiar
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,7 km
Zjazdovka
100 m

O ubytovaní

Štýlový drevený Penzión Ždiaranka *** sa nachádza v osobitej horalskej obci Ždiar medzi rešpekt budiacimi vrcholmi Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Vďaka jeho skvelej polohe budete mať blízko všetky lákadlá okolia - Chodník korunami stromov Bachledka je vzdialený len 7 minút jazdy autom, Belianska jaskyňa potom 11 minút a samotné Belianske Tatry 40 minút. Urobte si krátku túru na Slodičovský vrch či Magurku, krásne prechádzky si však užijete aj v okolí penziónu. V zime si užite zimné športy v niektorom z lyžiarskych stredísk, napríklad v skicentre Strachan len 100 m od penziónu.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v jednej z 13 pohodlných dvoj, troj až štvorlôžkových izieb s možnosťou prísteliek. Všetky sú vybavené satelitnou televíziou, WiFi pripojením a hlavne klasickým dreveným nábytkom, ktorý v penzióne vytvára jedinečnú atmosféru. Chýbať vám nebude ani samostatná kúpeľňa. Ubytovať sa môžete aj v priestrannej izbe Rustikal.

Na čom si pochutnáte?

Navštívte tiež reštauráciu Ždiaranka priamo v priestoroch penziónu. Vychutnať si tu môžete ako tradičnú slovenskú kuchyňu, tak svetové špeciality. Každé ráno vás tu budú čakať bohaté švédske stoly, večer si pochutnáte na jedle vybraného z menu. Na záver si doprajte aj skvelé miestne koláče v kaviarni Poronec či nápoj z baru. Nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier celý gastronomický zážitok skvele doplní.

Kde budete relaxovať?

Oddych vo wellness priamo v penzióne začnite v relaxačnom bazéne s výhľadom na štíty hôr, kde nechýbajú ani protiprúd, chrliče či hydromasážne trysky. Oddych pokračuje vo vírivke, následne sa zohrejte vo fínskej saune. Čaká vás tiež relaxačná zóna, dopriať si tu môžete i masáže.

Cestujete s deťmi?

Penzión Ždiaranka myslí aj na deti - v lete ich tu čaká zábava na vonkajšej trampolíne, počas celého roka sú k dispozícii spoločenské hry.

Niečo naviac

V lete v penzióne určite oceníte požičovňu horských bicyklov, v zime určite využijete služby vyhrievanej lyžiarne. O zábavu v priestoroch penziónu sa postará biliard.

Tipy na výlet

Chodník korunami stromov Bachledka
Chodník korunami stromov Bachledka
Belianska jaskyňa
Belianska jaskyňa
Ľudové múzeum – Ždiarsky dom
Ľudové múzeum – Ždiarsky dom