Wellness Apartmány Andrea

Wellness Apartmány Andrea

Masákova Lhota 53, Stachy
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Apartmány Andrea s.r.o. IČ: 08521964


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
150 Kč/noc/malé plemeno a 250 Kč/noc/veľké plemeno
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
7,3 km

O ubytovaní

Wellness Apartmány Andrea sa nachádza v obci Masákova Lhota v srdci Národného parku Šumava. Obec leží v širokej kotline ohraničenej tisícmetrovými vrcholmi Churáňova, Popelnej a Javorníka.

Nádherná príroda v okolí je plná atraktívnych cieľov, ktoré môžete objavovať pri výletoch na bicykli, pešo a v zime aj na bežkách. Po značených turistických chodníkoch sa môžete vydať napríklad na hrad Kašperk, na zámok Vimperk či na hradisko Obří hrad. Prekrásne výhľady budete mať z rozhľadne Churáňov či z Klostermannovej rozhľadne.

Táto časť Šumavy je dokonalým miestom na zimnú dovolenku. Do ski areálu Zadov trvá cesta autom iba 5 minút. V ski areáli Javorník budete za štvrťhodinku a ďalšou atraktívnou možnosťou je ski areál Kvilda. Milovníci bielych stôp si môžu krásy šumavskej prírody užívať pri bežkovanie na mnohých kilometroch upravených tratí.

Na čom si pochutnáte?

V jedálni, ktorá zároveň slúži ako spoločenská miestnosť, sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu. Po celý deň je tu tiež možnosť načapovať si pivo, ochutnať výborné šumavské malinovky, urobiť kvalitné presso či cappuccino alebo objednať domáci medovník.

Kde budete relaxovať?

Moderná privátna wellness zóna zahŕňa vírivku, fínsku saunu, ochladzovací sud a bylinný parný kúpeľ**. Využiť môžete aj služby masážneho salónu s pestrou ponukou masáží a procedúr.

Cestujete s deťmi?

Miesto je ideálne pre rodiny s deťmi – pre tie je tu pripravený detský kútik, ale aj veľké ihrisko s trampolínou, preliezkami, šmykľavkou a pieskoviskom.