Vital Hotel Nautis ****superior

Vital Hotel Nautis ****superior

Holdfény sétány 9., Gárdony
Maďarsko

+36 (22) 570 115

info@hotelnautis.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
100 m
Zastávka
0,7 km
Aquapark
2 km

O ubytovaní

Vital Hotel Nautis ****superior leží v maďarskom mestečku Gárdony priamo na brehu jazera Velence, ktoré má rozlohu 27 km². Voda v jazere je bohatá na minerálne látky a má liečivé vlastnosti, v lete má príjemných 26 - 28 °C.

Do Budapešti a Balatonu je to odtiaľ len 50 km, môžete sa teda vydať na výlet za termálnymi kúpeľmi, historickými pamiatkami i gastronómiou. Kam sa ešte vybrať? Napríklad do termálnych kúpeľov Agárd (2 km) či na zámok Bory (13 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Standard, ktorá je priestranná a je možné do nej umiestniť až 2 prístelky. Vybavená je televíziou, klimatizáciou, trezorom, minibarom, posedením, balkónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Nechýbajú tu ani župany a fén.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú maďarské i medzinárodné špeciality. Pochutnáte si tu na bohatých raňajkách a večeriach, ktoré sa podávajú formou bufetu. Do baru môžete zájsť na kávu či drink.

Kde budete relaxovať?

Pre dokonalú relaxáciu stačí zavítať do dvojposchodového wellness centra. Nájdete tu zážitkový bazén, detský bazén, sezónne vonkajšie bazény a vírivku. V saunovej časti je potom fínska sauna, sanárium, infra sauna, tepidárium, para, soľná komora, zážitkové sprchy, ľadová fontána a odpočiváreň s krbom.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je pripravený vnútorný herný kútik, vonku potom zase detské ihrisko.

Niečo naviac

Vyblázniť sa môžete vo fitness centre, počas bowlingu či squashu, alebo skúste niektorý z vodných športov - kanoe, kajaky či loďky.