Ski Park Gruň

Ski Park Gruň

Staré Hamry 51, Staré Hamry
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Lyžiareň
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
4 km
Aquapark
32 km
Zjazdovka
100 m

O ubytovaní

Ski Park Gruň sa nachádza v prostredí nádhernej prírody CHKO Beskydy. Svahy lyžiarskeho areálu začínajú priamo pred ubytovaním. Horská osada Gruň a jej okolie ponúka ideálne podmienky na výlety pešo aj na bicykli. Nájdete tu mnoho turistických trás bez veľkých výškových rozdielov. Zdolať môžete najvyššie Beskydské vrcholy: Lysú horu (9 km), Smrk (12 km) alebo Radhošť (30 km) s ikonickou sochou boha Radegasta (26 km). Obľúbenými cieľmi turistov sú tiež slávne Pustevny od Dušana Jurkoviča, Chodník Valašska (25 km) alebo náučný chodník Beskydské nebe (30 km). Milovníci golfu môžu vyraziť do Golf & Ski Resort Ostravice (16 km).

Kde budete spať?

Čaká na vás pohodlné a domácke ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Standard s vlastnou kúpeľňou alebo v izbe Economy so spoločným sociálnym zariadením.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno začnete chutnými raňajkami vo forme bufetu. Počas dňa je možné objednávať jedlá z jedálneho lístka reštaurácie v hlavnej budove. Súčasťou areálu je tiež bar s terasou. Počas zimnej sezóny je v prevádzke tiež ski bar.

Kde budete relaxovať?

Po dni strávenom na výletoch alebo na lyžiach príde vhod wellness centrum. Nájdete tu fínsku saunu, infra saunu a kúpacie sudy.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravená plne vybavená herňa. Na recepcii sú k dispozícii na zapožičanie karty, kocky alebo spoločenské hry.