Hotel Romantik Eleonora ***

Hotel Romantik Eleonora ***

U Lázní 44, Tábor
Česká republika

+420 720 536 570

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
550 Kč/pobyt do 3 nocí, potom 150 Kč/každá ďalšia noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
100 m

O ubytovaní

Hotel Romantik Eleonora *** nájdete na okraji juhočeského mestečka Tábor priamo pri rieke Lužnice, na tú budete mať čarovný výhľad z izieb aj terasy.

Pokiaľ vás lákajú predovšetkým historické pamiatky, prejdite si mesto Tábor. Vydajte sa k hradu Kotnov a Bechyňskej bráne (1,3 km), najstarším zachovaným architektonickým pamiatkam mesta, alebo na Táborskú radnicu (1,1 km), ktorá patrí k najvýznamnejším gotickým stavbám v Českej republike. V historickom centre objavíte Žižkovo námestie (1,2 km) so zdobenými meštianskymi domami a renesančnou fontánou. Preskúmať môžete aj táborské podzemie, ktoré je pretkané spletitými chodbami.

Pokiaľ sa chystáte na výlet s deťmi, určite sa im bude páčiť ZOO Tábor (3,3 km) s mnohými exotickými zvieratami. Tá vznikla až v roku 2015, a ide tak o jednu z najmladších zoologických záhrad na českom území. Deti i dospelých určite nadchne aj zastávka v Múzeu čokolády a marcipánu (1 km) spojená s príjemnou ochutnávkou, alebo návšteva Múzea Lega (1,3 km).

Zaujímajú vás skôr prírodné úkazy? Vypravte sa na výlet do CHKO Třeboňsko (30 km), ktorá je známa predovšetkým ako vynikajúca oblasť na pozorovanie vtákov. Krásny zážitok vám zaručí aj návšteva Chýnovskej jaskyne (18 km), ako najrozsiahlejšieho a najkrajšieho krasového útvaru v južných Čechách, alebo Jordánskeho vodopádu (1,8 km). Ten síce nie je klasickou prírodnou pamiatkou, pretože bol umelo vytvorený, to mu ale neuberá na pôvabe a pri pohľade na 18 metrov vysokú kaskádu vody každý stratí reč.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z luxusných izieb vybavených televíziou, telefónom, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou. Interiér je ladený do historického štýlu a z okien izieb budete mať krásny výhľad na rieku Lužnicu či mesto Tábor.

Izby s výhľadom na rieku

 • Izba č. 101 má kúpeľňu s vaňou a disponuje balkónom. V tejto izbe máte na výber medzi spojeným dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami, neumožňuje prístelku.

 • Izba č. 102 má kúpeľňu so sprchou a tiež je vybavený balkónom. Aj v tejto izbe máte na výber medzi spojenými alebo oddelenými posteľami. Ubytuje maximálne 2 osoby, prístelka nie je možná.

 • Izba č. 201 je vďaka možnosti prístelky vhodná až pre 3 osoby. Má vaňu a balkón, v spálni nájdete manželskú posteľ.

 • Izba č. 202 je vybavený balkónom a kúpeľňou so sprchou. Nie je u neho možnosť dvoch oddelených lôžok, má iba manželskú posteľ. Neumožňuje ani prístelku.

Izby bez výhľadu na rieku

 • Izba č. 104 nemá vlastný balkón, ale má prístup na terasu. Umožňuje spojené aj oddelené postele, nie je možné ale pridať prístelku. V kúpeľni nájdete vaňu.

 • Izba č. 105 tiež disponuje prístupom na terasu a vaňou, umožňuje ale ako dve oddelené jednolôžkové postele, tak aj prístelku.

 • Izby č. 204 a 205 sú vybavené manželskou posteľou, bez možnosti oddelených lôžok. Nie je možné v ich prípade pridať ani prístelku. Disponujú ale vlastným balkónom a kúpeľňou s vaňou.

 • Izby č. 304 a 305 obe umožňujú prístelku a dávajú na výber medzi spojeným dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami. V kúpeľni majú vaňu a nedisponujú balkónom ani prístupom na terasu.

Apartmán s 1 spálňou č. 103 zaujme nadštandardnou kúpeľňou, v ktorej nájdete ako sprchu, tak aj vaňu. Má nielen vlastný balkón s výhľadom na rieku, ale aj prístup na terasu. Štandardne je dvojlôžková, umožňuje ale aj prístelku.

Dvojpodlažné apartmány

 • Apartmán č. 301 má v kúpeľni vaňu a umožňuje až 3 prístelky, dohromady tak ubytuje aj 7 osôb. Tento apartmán nemá balkón.

 • Apartmán č. 302 je tiež vybavený vaňou, prístelky ale neumožňuje, je preto vhodný maximálne pre 4 osoby. Nie je vybavený balkónom.

 • Apartmán č. 303 ubytuje aj naozaj veľkú skupinu, so 4 klasickými lôžkami a 4 prístelkami sa do neho zmestí až 8 hostí. Navyše má aj vlastný balkón, v kúpeľni nájdete klasicky vaňu.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa tešte na raňajky formou bufetu v hotelovej reštaurácii, cez deň si tu vychutnáte aj obed alebo večeru. Hotelová reštaurácia sa nachádza v zimnej záhrade s výhľadom na rieku a panorámu mesta. K dispozícii je aj bar na recepcii a kaviareň s ponukou nápojov a občerstvenia.

Kde budete relaxovať?

K odpočinku využite privátnu infrasaunu s relaxačnou zónou, alebo si doprajte konopný kúpeľ s prírodným CBD, ktorá prebieha priamo v izbe.

Niečo naviac

Zabaviť sa môžete hrou – čo tak napríklad biliard, šach či poker?

Overené Travelkingom

“Pobyt v Hoteli Romantik Eleonora predčil naše očakávania. Príjemná romantická atmosféra a úchvatný výhľad na rieku aj panorámu mesta Tábor sprevádzali celý náš pobyt. Priestory hotela sú čisté a do detailu vyladené. Na bohatých bufetových raňajkách podávaných v zimnej záhrade sme si naozaj pochutnali, domáce večere nás tiež zasýtili. Užili sme si prechádzky historickým mestom i prírodou v okolí hotela a po nich si dopriali relaxačný konopný kúpeľ so sviečkami priamo v izbe.” Prečítajte si celú recenziu

Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Auguste 2022