Hotel Pod Jedlami ***

Hotel Pod Jedlami ***

Beskidzka 17, Wisła
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Pod Jedlami Sp. z o.o. IČ: 240538587


+48 607 737 827

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
100 Zł/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,6 km
Aquapark
1,6 km
Zjazdovka
0,4 km
Bežkovanie
0,4 km

O ubytovaní

Hotel Pod Jedlami *** sa nachádza v pokojnej časti malebného poľského mestečka Wisła, ktoré je označované za „perlu Beskýd“. Vďaka polohe na okraji zalesneného úpätia hory Jarzębata je v hoteli a jeho okolí príjemný pokoj, a tak je ideálny pre všetkých, ktorí túžia po odpočinku ďaleko od ruchu mesta. Zároveň tu láka na návštevu mnoho atraktívnych výletných cieľov, a tak si tu užijete aj parádnu aktívnu dovolenku.

Priamo pri hoteli vedie obľúbený turistický chodník na vrchol Trzy Kopce Wiślańskie (3,6 km), odkiaľ je možné po značkách pokračovať na ďalšie kopce, ako je Smrekowiec (5,7 km), Orłowa (8,2 km) alebo Stary Groń (8,2 km). Za krásnymi výhľadmi sa vydajte na Baraniu horu (17,5 km), ktorá je najvyšším vrcholom v tejto oblasti a nájdete na nej populárnu rozhľadňu. Za videnie stojí tiež Czerniańskie jazero (7,4 km), zámok Górny (9,2 km) alebo jaskyňa Malinowska (10,7 km).

Malebná promenáda Wisły s mnohými reštauráciami, kaviarňami a obchodíkmi je od hotela vzdialená len 15 minút chôdze. Navštíviť tu môžete napríklad Múzeum farmácie (2,7 km), múzeum magického realizmu Ochorowiczówka (1,7 km), Beskydské múzeum (1,4 km) alebo Ekologické vzdelávacie centrum vo Wisłe (2,9 km).

Wisła je perfektnou destináciou aj na zimnú dovolenku. V okolí mesta je totiž viac ako 20 ski areálov všetkých obťažností a navyše je v tejto oblasti mnoho skokanských mostíkov. Najbližšie zjazdovky sú vzdialené len 2 km od hotela. Veľkej obľube sa tešia moderné lyžiarske strediská v Szczyrku (22 km), Brenne (26 km) a Ustroni (10 km). Milovníci bežkovania sa tu môžu prejsť v najlepších bielych stopách v Poľsku a pre vodné živly je tu zase Aquapark Tropicana (2,7 km) s celoročnou prevádzkou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe typu Economy s vlastnou kúpeľňou (17 m²). Jej súčasťou sú dve pohodlné postele, ktoré je možné na prianie spojiť ako manželskú lôžko. Ďalej je izba vybavená LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom a sadou na prípravu čaju a kávy. Fén je možné si zadarmo zapožičať na recepcii.

Za príplatok je možné ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard s vlastnou kúpeľňou. Okrem väčšej rozlohy (22 m²) sú tieto izby vybavené navyše minibarom, fénom, konferenčným stolíkom, stolom so stoličkami a pohovkou, ktorú je možné využiť ako prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Jedli w Wiśle si pochutnáte na tradičných regionálnych pokrmoch v modernom poňatí. Priestor tvorí útulná café zóna a zimná záhrada plná prirodzeného svetla a rastlín.

Väčšina surovín pochádza od miestnych dodávateľov, a tak sa vaše chuťové poháriky majú skutočne na čo tešiť. Hotelová reštaurácia je navyše certifikovaným členom programu „Gluten Free Menu“. Pokiaľ teda preferujete bezlepkové jedlá, stačí dať vedieť personálu a ochotne vám vyjdú v ústrety.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre Natura počas relaxácie rýchlo zabudnete na všetky starosti. Súčasťou je fínska sauna, infra sauna a odpočinková zóna s ležadlami. Wellness je hosťom k dispozícii 24 hodín denne, a tak tu môžete relaxovať, kedy sa vám len zachce. Dokonalé uvoľnenie tela aj duše si môžete dopriať počas masáží alebo pri liečebnom kúpeli. Aktívni hostia si môžu dať do tela v hotelovej posilňovni.

Cestujete s deťmi?

O zábavu malých hostí bude postarané za akéhokoľvek počasia. Súčasťou hotela je totiž detský kútik a veľké vonkajšie ihrisko s mnohými atrakciami.

Niečo naviac

Nuda počas pobytu určite nehrozí. V hoteli sa zabavíte pri ping pongu, biliarde či stolnom futbale.