Penzión Troika

Penzión Troika

Pavčina Lehota 5, Pavčina Lehota
Slovenská republika

+421 911 876 452

robert.simkulak@troika.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 4 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
10 km
Zástavka
1,2 km
Aquapark
12 km
Zjazdovka
1,3 km

O ubytovaní

Penzión Troika objavíte vo veľmi pokojnej oblasti Nízkych Tatier, uvíta vás tu príjemný personál, ktorý si naši zákazníci vychvaľujú. Ubytovanie leží len kúsok od miestnych zjazdoviek a pár metrov od vstupu do prekrásnej Demänovskej doliny. Dobrou správou je, že zastávka ski busu je vzdialená iba 300 m. Na dosah budete mať tiež Liptovskú Maru aj Aquapark Tatralandia oboje vzdialené len 11 km od penziónu.

Kde budete spať?

V penzióne sú k dispozícii útulne zariadené izby s dreveným nábytkom, satelitnú televíziu a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha). Penzión má aj dva priestranné apartmány pre až 5 osôb s poschodím a prístupom na balkón.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa v penzióne posilnite raňajkami formou bufetu, kde sa môžete tešiť na výber mäsových nárezov, párkov, syrov, nátierok, zeleniny a ovocia aj sladkého müsli. Navštívte tiež bar v penzióne, kde si môžete dopriať niečo zo širokého výberu teplých aj studených nápojov, koktailov či barových jedál.

Kde budete relaxovať?

Novinkou penziónu je fínska externá sauna, po návšteve ktorej sa v zime môžete ochladiť priamo v snehu.

Niečo naviac

V Penzióne Troika navštívte tiež spoločenskú miestnosť, kde sa zabavíte pri spoločenských hrách, šípkach alebo využite audio/video zostavu, dvd prehrávač, projektor alebo plátno a premietnite si svoj obľúbený film. V teplých dňoch si zas grilujte na terase s grilom.

Tipy na výlet