Penzión Troika

Penzión Troika

Pavčina Lehota 5, Pavčina Lehota
Slovenská republika

+421 911 876 452

robert.simkulak@troika.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 8 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
10 km
Zastávka
1,2 km
Aquapark
12 km
Zjazdovka
1,3 km

O ubytovaní

Penzión Troika objavíte v obci Pavčina Lehota, vo veľmi pokojnej oblasti Nízkych Tatier. Ubytovanie leží len kúsok od miestnych zjazdoviek, využiť môžete napríklad SKI centrum Demänová (4,1 km), lyžiarsky vlek Iľanovo (6,6 km) alebo Ski Opalisko ( 9,7 km). Dobrou správou je, že zastávka ski busu je vzdialená iba 300 m.

Navyše budete len pár metrov od vstupu do prekrásnej Demänovskej doliny, medzi ktorej hlavné lákadlá patrí napríklad ľadová jaskyňa (3 km) alebo Demänovská jaskyňa slobody (5,4 km). Od penziónu môžete vyraziť na krátky peší výlet k miestnej rozhľadni (1,7 km) neďaleko Fun Parku Žirace (1,4 km) s bobovou dráhou, obrovskou hojdačkou a ďalšími atrakciami.

Na dosah budete mať aj Liptovskú Maru (13 km), najväčšiu umelú vodnú nádrž na Slovensku s vodnými atrakciami, vodnými bicyklami i lodičkami, alebo Aquapark Tatralandia (11 km) so 14 bazénmi, 26 toboganmi a simulátorom surfovania.

Za relaxáciou potom môžete vyraziť na termálne kúpalisko Sorea (8 km) alebo do obce Bešeňová (12 km), ktorá je známa svojimi termálnymi prameňmi a nájdete tu aj aquapark Gino Paradise (11 km). Nadšencov do kultúry a histórie zase určite zaujme zámoček v Bešeňovej, alebo si môžu urobiť výlet k archeoskanzenu Havránok (10 km) s múzeom a opevnením.

Kde budete spať?

V penzióne sú k dispozícii útulne zariadené izby s dreveným nábytkom, satelitnú televíziu a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha). Penzión má aj dva priestranné apartmány pre až 5 osôb s poschodím a prístupom na balkón.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa v penzióne posilnite raňajkami formou bufetu, kde sa môžete tešiť na výber mäsových nárezov, párkov, syrov, nátierok, zeleniny a ovocia aj sladkého müsli. Navštívte tiež bar v penzióne, kde si môžete dopriať niečo zo širokého výberu teplých aj studených nápojov, koktailov či barových jedál.

Kde budete relaxovať?

Novinkou penziónu je fínska externá sauna, po návšteve ktorej sa v zime môžete ochladiť priamo v snehu.

Niečo naviac

V Penzióne Troika navštívte tiež spoločenskú miestnosť, kde sa zabavíte pri spoločenských hrách, šípkach alebo využite audio/video zostavu, dvd prehrávač, projektor alebo plátno a premietnite si svoj obľúbený film. V teplých dňoch si zas grilujte na terase s grilom.

Tipy na výlet

Ski Jasná Nízké Tatry
Ski Jasná Nízké Tatry
Ski Opalisko
Ski Opalisko
Liptovská Mara
Liptovská Mara