Pension Lukas

Pension Lukas

Slovanská 78, Karlovy Vary - Tašovice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Andrea Ivanová IČ: 64850111


+420 774 256 944

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Reštaurácia
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5,7 km
Zastávka
80 m

O ubytovaní

Pension Lukas sa nachádza v okrajovej časti Karlových Varov a ponúka pokojné ubytovanie v blízkosti lesa a rieky Ohře. Počas pobytu v najznámejších českých kúpeľoch by ste sa rozhodne mali prejsť cez karlovarské promenády. Od Sadovej a Mlýnskej kolonády (6 km) sa cez Tržní kolonádu dostanete až k preslávenej Vřídelní kolonáde (7 km) so slávnym prameňom Vřídlo. Netradičným zážitkom je exkurzia do podzemia Vřídelní kolonády.

Pokiaľ sa zaujímate o architektúru, urobte si prechádzku k ikonickej stavbe Hotela Pupp (7 km). Krásne výhľady na kúpeľné mestečko sa vám naskytnú z mnohých vyhliadok, ako je napríklad Jelení skok (6,5 km), Pozorovateľňa u Linharta (3 km) alebo rozhľadňa Diana (6 km). Pobyt si môžete spestriť aj prehliadkou Múzea Jana Bechera (6,5 km) alebo Sklárne Moser (3 km). Zimný pobyt si môžete spestriť na svahoch skiareálov Merlín (18 km), Boží Dar (32 km) alebo Klínovec (36 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej izbe či v apartmáne s vlastnou kúpeľňou. K dispozícii budete mať WiFi pripojenie, televíziu, minibar a fén.

  • Izba č. 1 je dvojlôžková, vybavená manželskou posteľou a pracovným stolom. V kúpeľni je sprchovací kút.

  • Izba č. 2 ponúkne dvojlôžkovú posteľ a samostatné jednolôžko, k vybaveniu patrí aj písací stôl. V kúpeľni nájdete sprchovací kút.

  • Izba č. 3 disponuje dvojlôžkovou posteľou, samostatným jednolôžkom, písacím stolom a kúpeľňou so sprchovacím kútom.

  • Apartmán č. 4 a 5 sa skladá z dvoch samostatných izieb, v jednej nájdete manželskú posteľ, v druhej jednolôžko. Nechýba písací stôl a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

  • Izba č. 6 je priestranná, vybavená manželskou posteľou, jednolôžkom a stolíkom s posedením. Na rozdiel od väčšiny ostatných izieb má kúpeľňu s vaňou.

  • Izba č. 7 zaujme najmä rohovou vaňou v kúpeľni. Inak ide o štandardnú dvojlôžkovú izbu s manželskou posteľou a stolom.

  • Izba č. 8 ubytuje dve osoby na manželskej posteli, v kúpeľni má sprchovací kút a nechýba pracovný stôl.

  • Apartmán č. 9 a 10 ubytuje až 6 osôb. Má kúpeľňu so sprchou, samostatné WC a malú chladničku. Skladá sa zo spálne s manželskou posteľou a izby so 4 jednolôžkami.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne si pochutnáte na poctivej domácej kuchyni. Vďaka skvelej polohe blízko Karlových Varov navyše budete mať ideálnu príležitosť otestovať obľúbené podniky v meste.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou vyrazte do Alžbětiných Lázní v centre Karlových Varov. Pod jednou strechou tu nájdete plavecký bazén, relaxačný bazén, infrasaunu, soľnú jaskyňu a mnoho ďalšieho. Budova kúpeľov je navyše jednou z najkrajších v meste.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pred penziónom detské ihrisko s hojdačkami, lanovkou a pieskoviskom.

Niečo naviac

Na záhrade je možné si zahrať stolný tenis, grilovať či posedieť si pri táboráku. Súčasťou hotela je aj malé fitness, ktoré môžu hostia využívať.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda