NH Collection Prague ****

NH Collection Prague ****

U Mrázovky 1566, Praha
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 900 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 295 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,5 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Exkluzívny štvorhviezdičkový hotel NH Collection Prague sa nachádza na kopci Mrázkova v pražskej časti Andĕl. Odtiaľ sa pešo dostanete za pár minút kamkoľvek -⁠⁠ či už na zastávku MHD, do nákupného centra Nový Smíchov, do niektorej z mnohých reštaurácií a barov, do parku Mrázovka aj do historického centra Prahy so všetkými jeho krásami. S partnerským hotelom NH Prague City je prepojený unikátnou lanovkou, ktorou sa môžete zviesť aj vy.

Kde budete spať?

Okrem toho, že z vašej modernej, priestrannej izby budete mať krásny výhľad na mesto či park, si budete môcť užiť jeho nadštandardné vybavenie v podobe satelitnej TV s plochou obrazovkou, WiFi pripojenia, minibaru, komfortnej postele a vankúšového menu. Samozrejmosťou je i vlastná kúpeľňa s vaňou a fénom. Niektoré izby majú navyše aj terasu či balkón.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli sa podáva bohatý raňajkový bufet so všetkým možným, na čo by ste ráno mohli mať chuť, večeru zase formou skvelého barbecue na terase reštaurácie Ristorante Il Giardino Toscano, ktorá je známa pre svoju toskánsku kuchyňu. Špecialitou hotela je strešný Sky Lounge, kde si užijete skvelý koktail alebo pohárik vína napríklad pri západe slnka.

Kde budete relaxovať?

V hoteli sa budete môcť uvoľniť a načerpať sily na ďalšie dni vo fínskej saune. Masáže a fitness centrum sú k dispozícii v partnerskom NH City Prague.

Cestujete s deťmi?

Priamo v hoteli je za poplatok možné stráženie detí a v parku Mrázovka neďaleko NH Collection Hotela sa môžu hrať až na dvoch detských ihriskách.

Niečo naviac

Hotely NH Collection a partnerský NH Prague City sú spojené lanovkou. Na recepcii vám radi zariadia prenájom tenisových kurtov alebo volejbalového ihriska v priľahlom parku Mrázovka.