Oblíbené 0
Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.
  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Hotel New Skanpol ***

9 / 10 (2 hodnotení)
Dworcowa 10, Kołobrzeg, Poľsko (Zobraziť na mape)
Hotel New Skanpol ***
V rámci hotelového wellness je aj zážitkový bazén
V rámci hotelového wellness je aj zážitkový bazén
V rámci hotelového wellness je aj zážitkový bazén

O hoteli

O ubytovaní

Hotel New Skanpol *** sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom meste Kołobrzeg, obklopený zelenými parkami a približne 800 metrov od pobrežia Baltského mora. Kołobrzeg je preslávený svojou jedinečnou mikroklímou s vysokou koncentráciou jódu vo vzduchu, vďaka čomu je označovaný ako „vzdušné kúpele“. Zároveň ide o najväčšie a najvýznamnejšie kúpeľné centrum na poľskom pobreží Baltu, ideálne pre odpočinok aj regeneráciu.

Príjemnou prechádzkou sa môžete vydať po promenáde pozdĺž rieky Parsęta až do historického centra mesta, kde vás očarí monumentálna gotická bazilika Nanebovzatia Panny Márie. Za návštevu stojí aj ikonický maják v prístave, ktorý ponúka krásne výhľady na mesto, more i okolitú krajinu. Obľúbeným miestom je tiež mólo, jedno z najdlhších drevených mól v Poľsku.

V okolí mesta nájdete množstvo zaujímavých výletných cieľov a atrakcií. Milovníci prírody môžu navštíviť Ekopark Wschodni, ktorý je ideálnym miestom na pokojné prechádzky a pozorovanie vtáctva. Rodiny s deťmi ocenia Oceanarium v ​​Kołobrzegu alebo zábavný park Pomerania Fun Park. Zaujímavým cieľom je aj Múzeum poľských zbraní, ktoré približuje bohatú históriu regiónu a patrí k najvýznamnejším múzeám svojho druhu v Poľsku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej Reštaurácii Skandynawia s príjemnou letnou terasou sa môžete tešiť na bohaté bufetové raňajky aj večere. Druhá z hotelových reštaurácií, Sublima, je známa pre svoju jedinečnú gastronómiu, medzinárodnú kuchyňu a prípravu jedál pred zrakmi hostí. Vynikajúca káva a domáce zákusky a torty na vás čakajú v Café bare Jensen. Ani cez noc sa nudiť nebudete. Navštívte nočný klub Disco Underground a užite si jedinečnú atmosféru, svoj obľúbený drink aj skvelú hudbu.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness centrum ponúka na odpočinok zážitkový bazén, vírivku a parnú aj fínsku saunu. Dopriať si môžete niektorú z profesionálnych masáží a kúpeľných procedúr. Pre aktívnich jedincov je k dispozícii hotelové fitness centrum s činkami i strojmi.

Cestujete s deťmi?

Veľa hier a zábavy čaká na deti v plne vybavenej herni.

Niečo naviac

Pre milovníkov skrášľovania je v hoteli kaderníctvo a kozmetický salón. Pre zahnanie nudy zase biliard či stolný tenis. Za poplatok môžete využiť aj služby ako pranie, žehlenie alebo čistenie odevov.

Hotel New Skanpol ***

Adresa:

Hotel New Skanpol ***
Dworcowa 10
Kołobrzeg, Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
HNS 16 Sp. z o.o. IČ: 330045458

Kontakty:

Tel.: +48 943 528 211
E-mail: info@newskanpol.pl
Check In: od 14:00
Check Out: do 11:00

Domáci maznáčik za 60 Zł/noc - do 5 kg váhy
Parkovanie za 60 Zł/noc
Bezbariérovosť čiastočná

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra 0,5 km
Vzdialenosť od mora 0,8 km
Zastávka 0,3 km
Aquapark 0,8 km

Hodnotenie od zákazníkov
9 / 10 Skvelé (2 hodnotení)

Zobrazit všechny
Česko Miroslava Š. Hodnotenie napísané: 22. 8. 2022
9/10

Hotel je hezký, personál příjemný. Bazén na tak velký hotel je malý. Snídaně super, ale na večeře velice malý výběr:(

Česko Vladimír D. Hodnotenie napísané: 11. 8. 2022
9/10

vše bylo ze strany hotelu a personálu v pohodě. Nevyhovující byly pobyt narušovaly probíhající stavební práce na komunikaci před hotelem (HLUK). Lokalita má svůj stín - vedle hotelu je park, kde je tradičně v noci (jeden den do půl čtvrté ráno) hluk od různých skupinek lidí.

Tipy na výlet

Maják v Kołobrzegu

Maják v Kołobrzegu

Dominantou Kołobrzegu, poľského kúpeľného mesta, je krásny tehlový maják. Ide o poľskú kultúrnu pamiatku zapísanú na Zozname kultúrnych pamiatok už v roku 1964. Maják je vysoký 26 metrov a funguje zároveň aj ako rozhľadňa. Zo svojej galérie vám ponúkne nádherný výhľad na hladinu Baltského mora i celý Kołobrzeg. Dostanete sa naň však iba v letných mesiacoch, kedy si okrem výhľadu do diaľky môžete užiť skvosty mineralogického múzea. Avšak návštevu tohto miesta, hoci len zvonku, odporúčame v ktoromkoľvek ročnom období.

Vzdialenosť od hotela
1 km (Zobraziť na mape)
Kúpele Kołobrzeg

Kúpele Kołobrzeg

1 km Viac informacií
Mólo v Kołobrzegu

Mólo v Kołobrzegu

973 m Viac informacií
Bazylika Konkatedralna

Bazylika Konkatedralna

534 m Viac informacií
Oceanárium Kołobrzeg

Oceanárium Kołobrzeg

23 m Viac informacií
Pláž Grzybowo

Pláž Grzybowo

5 km Viac informacií
Mólo v Chłopoch

Mólo v Chłopoch

28 km Viac informacií

Časté otázky

Koľko stojí pobyt v ubytovaní Hotel New Skanpol ***?
Hotel New Skanpol *** ponúka rôzné varianty pobytov so službami - cena je od 205 €.
V akom čase je možné vykonať check in a check out?
Check in: od 14:00, Check out: do 11:00
Je možné ubytovanie Hotel New Skanpol *** navštíviť s domácim maznáčikom?
Áno. za 60 Zł/noc - do 5 kg váhy
Je pri tomto ubytovaní k dispozícii parkovanie?
Parkovanie: za 60 Zł/noc
Je v ubytovaní Hotel New Skanpol *** k dispozícii bazén?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii vnútorný bazén.
Je tu k dispozícii wellness?
Áno, v ubytovaní je k dispozícii Vírivka, Sauna, Možnosť procedúr, Kúpele, Wellness.
Aké sú zaujímavé miesta v okolí ubytovania Hotel New Skanpol ***?
V okruhu 20 km od ubytovania odporúčame navštíviť tieto zaujímavé miesta a oblasti: Maják v Kołobrzegu, Kúpele Kołobrzeg, Mólo v Kołobrzegu, Bazylika Konkatedralna, Oceanárium Kołobrzeg
Hore
9 / 10 Skvelé