Ibis Hotel Plzeň ***

Ibis Hotel Plzeň ***

Univerzitní 65, Plzeň
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
FKCG Services s.r.o. IČ: 06871151


+420 377 887 777

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 256 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5,4 km
Zastávka
20 m

O ubytovaní

Ak chcete spoznať Plzeň, ale užiť si aj pokoj na okraji mesta v časti Borská Pole kúsok od vodnej nádrže České údolí (3,1 km) a zároveň to nemať príliš ďaleko k peknému mestskému parku s cyklotrasami okolo rieky Radbuzy (3,2 km), k zimnému štadiónu (5,6 km), či priamo do historického centra s krásnou Katedrálou sv. Bartolomeja (5,4 km), ubytovanie v Hotel Ibis Plzeň *** je tou pravou voľbou. K Plzenskému Prazdroju to budete mať len 5,4 km a k stredovekému plzenskému podzemiu taktiež. V bývalých továrenských halách plzenskej Škodovky čaká na všetkých zvedavých návštevníkov Techmania Science Center (3,8 km), nevynechajte ale ani prehliadku najväčšej synagógy v Českej republike – Veľká synagóga sa tiež nachádza v centre vzdialenom 5,4 km od hotela.

Kde budete spať?

Užite si pobyt v ďalšom krásnom českom meste pohodlne, v jednej zo 130 izieb s WiFi pripojením, TV s plochou obrazovkou, pracovným stolom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a na pokrmoch miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Nájdete tu aj nepretržite otvorený lobby bar, kde si môžete dať kávu a užiť si tak pohodové popoludnie, večer či vlastne ktorúkoľvek časť dňa.