Hotel Spa Medical Dwór Elizy ***

Hotel Spa Medical Dwór Elizy ***

ul. Zdrojowa 22, Długopole-Zdrój
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 15 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
15 km

O ubytovaní

Hotel Spa Medical Dwór Elizy *** sa nachádza v očarujúcej kladskej prírode len 7 km od hraníc s Českom. Vydajte sa na hrad Międzylesie (14 km) s jedinečnou strašidelnou prehliadkou, na zámok Gorzanov (17 km) či k vodopádu Wilczki (13 km). V mestečku Kletno (30 km) na vás čaká medvedia jaskyňa, obľúbené lezecké centrum či uránová baňa. Pešo i na bicykli môžete zdolať tiež Veľkú Deštnú (22 km), najvyššiu horu Orlických hôr, na ktorej vrchole leží nová rozhľadňa s fantastickým výhľadom. O dostatok športového vyžitia počas zimy sa postarajú lyžiarske areály Biała Woda (20 km), Zieleniec (27 km) či Lądek-Zdrój (22 km).

Kde budete spať?

Izby Standard s rozlohou 16 m² sú okrem pohodlnej postele vybavené LCD televíziou, telefónom, WiFi pripojením a chladničkou. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa. Do izby nie je možné umiestniť prístelku, takže je tu možný pobyt iba s dieťaťom do 3 rokov, ktoré spí na lôžku s rodičmi.

Izby Lux s rozlohou 26 m² disponujú navyše predsieňou a sú vybavené pohodlnými posteľami, rozkladacou pohovkou, dvomi kreslami a konferenčným stolíkom. Nájdete tu ďalej LCD televíziu, telefón, WiFi pripojenie a chladničku. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa. Rozkladacia pohovka slúži ako prístelka pre jednu dospelú osobu alebo dve deti do 11 rokov.

Apartmán sa skladá z obývacej izby, spálne a kúpeľne. V obývacej izbe s rozlohou 28 m² nájdete rozkladaciu pohovku, dve kreslá a konferenčný stolík, LCD TV, telefón a chladničku. Spálňa s plochou 16 m² nie vybavená šatníkovou skriňou, manželskou posteľou a nočnými stolíkmi. Súčasťou je aj vlastná kúpeľňa a WiFi pripojenie. Rozkladacia pohovka slúži ako prístelka pre jednu dospelú osobu alebo dve deti do 11 rokov.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je aj príjemná reštaurácia. Ráno si tu pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. Počas dňa si môžete vyberať lahodné pokrmy európskej kuchyne z jedálneho lístka alebo si dopriať vynikajúcu kávu a domáci zákusok v kaviarni. Skoré večere majú tiež podobu bufetu.

Kde budete relaxovať?

Ak zatúžite po odpočinku, je tu pre vás hotelové wellness s vnútorným bazénom s tryskami a fínskou aj parnou saunou. Spríjemniť deň si samozrejme môžete niekoľkými druhmi masáží a kozmetických procedúr. V ponuke sú aj špeciálne wellness procedúry pre mužov a deti.

Cestujete s deťmi?

O malých hostí bude počas celého pobytu skvele postarané. Personál vám na želanie ochotne požičia vybavenie pre deti ako postieľku, riad, prebaľovací pult alebo prikrývky. Veľa hier a zábavy čaká v herni, knižnici s detskými knižkami a predovšetkým na rozľahlom vonkajšom ihrisku s množstvom atrakcií. V hoteli prebiehajú tiež animačné programy, a tak vám nuda rozhodne hroziť nebude. Vo wellness je niekoľko procedúr pripravených len pre deti.

Overené Travelkingom

“”

Zuzana Košnerová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Marci 2023