Hotel Rustikal ***

Hotel Rustikal ***

Na hradbách 5, Hustopeče
Česká republika

775565760

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
10 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
20 km

O ubytovaní

Hotel Rustikal *** sa nachádza v malebnej juhomoravskej vinárskej obci Hustopeče. Na neďalekom námestí (500 m) stojí moderný chrám sv. Václava a sv. Anežky Českej a krásna novorenesančná radnica. K návšteve tu láka aj Mestské múzeum a galéria so zaujímavou expozíciou o miestnej oblasti a vinárskej tradícii. Na nádvorí múzea zaujme pieskovcová socha kvasinky vínnej, ktorá je najväčšou umeleckou zväčšeninou živého organizmu na našom území.

Prekrásny výhľad na Hustopeče a krajinu posiatu vinicami sa vám naskytne z Mandľovej rozhľadne (2 km). Ľahko sa na ňu dostanete po náučnom mandľovom chodníku, ktorý vedie cez najväčší mandľový sad v strednej Európe. Za vodnými radovánkami vyrazte v lete k neďalekej Novomlýnskej nádrži (10 km), po celý rok je v prevádzke obľúbený Aqualand Moravia (20 km).

Obľúbenými turistickými cieľmi v okolí sú Lednicko-valtický areál (25 km) s prekrásnym zámkom, mesto Mikulov (24 km) či Múzeum vinárstva v blízkych Vranoviciach (14 km).

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v modernej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. K vybaveniu patrí napríklad LCD televízia a minibar. Niektoré z izieb majú klimatizáciu.

Na čom si pochutnáte?

Ráno robí deň, a tak si každé ráno pobytu vychutnáte bohaté raňajky vo forme bufetu. Počas dňa je potom možné objednávať pokrmy zo stáleho jedálneho lístka reštaurácie Rustikal. Večere pre hotelových hostí sú servírované s možnosťou výberu z menu.

Niečo naviac

Súčasťou hotelového komplexu je vinárstvo Rustikal, ktoré vzniklo v roku 2007 z rodinnej tradície a osobnej vášne majiteľa. Počas pobytu tak budete mať jedinečnú príležitosť ochutnať znamenité miestne suché vína v hotelovej reštaurácii, vinárni, prípadne počas letných mesiacov priamo vo vinárstve.

Na večernú zábavu skvele poslúžia dve dráhy na bowling, biliard, šípky a stolný futbal.

Overené Travelkingom

“Hotel Rustikal *** nás srdečne privítal na južnej Morave, ktorá je preslávená svojou priateľskou a veselou atmosférou. Skutočne to tak je a personál aj priestory hotela tento dojem len umocnili. Kvalitne sa tu najete, vyspíte a zaujímavé vyžitie v okolí nemá konca. Výborné čerstvé potraviny a nápoje sú samozrejmosťou. Súčasťou hotela je aj bowling a pivovar, takže nie je určený len na vinárske zájazdy, nájde sa tu skrátka niečo pre každého.” Prečítajte si celú recenziu

Jozef Benovič - Obchodný tím
Osobne overené v: Máji 2023

Tipy na výlet

Hustopeče
Hustopeče
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Zámok Mikulov
Zámok Mikulov