Hotel Praha ***

Hotel Praha ***

Boží Dar 45, Boží Dar
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
Od 14:00
Check Out
Do 10:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Vonkajšie parkovanie 100 Kč/noc, v garáži 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zastávka
10 m
Aquapark
27 km
Zjazdovka
0,5 km

O ubytovaní

Horský Hotel Praha *** sa nachádza v centre najvyššie položeného českého mesta Boží dar. Na najvyšší Krušnohorský vrchol Klínovec (1 244 m n. m.) dôjdete od hotela po červenom turistickom chodníku za necelú hodinu (3,8 km).

Banský región Erzgebirge/Krušnohorie je od roku 2019 zapísaný na Zozname UNESCO. Navštívte aspoň niektoré z 22 lokalít s baníckou minulosťou Krušných hôr. Na výlet si môžete zájsť aj do neďalekých Karlových Varov (27,1 km) alebo Klášterca nad Ohří (28 km).

Kde budete spať?

Celková kapacita hotela je 100 lôžok. Všetky izby sú vybavené nábytkom z masívneho dreva, televíziou, WiFi a vlastnou kúpeľňou. Vyššie poschodia hotela sú dostupné výťahom.

Na čom si pochutnáte?

Polpenziu formou bufetu si vychutnáte v štýlovo zariadenej hotelovej reštaurácii. Okrem umenia kuchárov je pýchou reštaurácia aj neprehliadnuteľný kazetový strop s drevenými vyrezávanými lustrami

Zájsť odporúčame i do vinárne v historickej pivnici hotela s klenutými kamennými stropmi s bohatou ponukou tých najlepších moravských vín.

Kde budete relaxovať?

Po pešom alebo cyklistickom výlete vám zaiste príde vhod hotelové wellness. Uvoľnite natiahnuté svaly v bazéne, vírivke alebo fínskej a parnej saune. Dopriať si môžete aj niektorú z relaxačných a rehabilitačných masáží a kúpeľov.

Cestujete s deťmi?

V hoteli je pre deti pripravený detský kútik.

Niečo naviac

Športovcov poteší úschovňa bicyklov a lyží.