Hotel Harmonie ***

Hotel Harmonie ***

Jurkovičova alej 857, Luhačovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
2,8 km

O ubytovaní

Hotel Harmonie *** sa nachádza na periférii najväčších moravských kúpeľov Luhačovice v krásnej prírode CHKO Biele Karpaty. K zámku Luhačovice so zámockým parkom dôjdete do 10 minút, do centra ku kolonáde sa prejdete cca za 20 minút a za 40 minút chôdze budete pri Luhačovickej priehrade, autom potom za päť. V lete preskúmajte okolie na bicykli, korčuliach alebo pešo, v zime si nezabudnite vziať bežky, prechádzky oblasťou Bielych Karpát a Luhačovického Zálesí v bielej stope vám vezmú dych.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 139 komfortne zariadených dvojposteľových iziebs televíziou a vlastnou kúpeľňou. WiFi pripojenie je k dispozícii na recepcii, v bare a reštaurácii.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si vychutnáte raňajky formou bufetu aj večere výberom z 3 jedál. Tešiť sa môžete predovšetkým na tradičnú českú kuchyňu.

Na kávu s čerstvo upečeným medovníkom, pohár dobrého vína, oroseného piva alebo miešaný drink sa zastavte do hotelového denného baru s letnou terasou.

Kde budete relaxovať?

Hotel má vlastné rekondično-relaxačné centrum, v ktorom si môžete dopriať rôzne druhy masáží, zábalov, kúpeľov, bankovanie a ďalšie procedúry. Súčasťou wellness je tiež vyhrievaný bazén, sauna, fitness a telocvičňa.

Jedinečnou službou hotela je lokálna kryoterapia. Ide o aplikáciu pary tekutého dusíka, ktorá blahodarne pôsobí na mnoho ťažkostí. Táto metóda dokáže zmierniť bolesť, pomáha prekrvovať časti tela, zmierňuje zápaly a v kombinácii s masážou zmierňuje tiež migrény.

Cestujete s deťmi?

Na hotelovej terase býva v letných mesiacoch pre deti skákací hrad a trampolína.

Overené Travelkingom

“Jeden z mojich pobytov, pri ktorých ľutujem, že som nešiel na viac nocí! Hotel si už síce niečo pamätá, služby sú tu ale úplne dokonalé. Takže ak chcete využiť všetky procedúry a pritom prejsť najkrajšie miesta Luhačovíc, myslím, že ani vám 2 noci stačiť nebudú.”

Tomáš Čmelík - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené v: Februári 2016