Hotel Český Ráj ***

Hotel Český Ráj ***

Libošovice 30, Libošovice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Jakub Pošepný IČ: 75199441


733 436 573

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
50 m
Zjazdovka
18 km
Bežkovanie
18 km

O ubytovaní

Hotel Český Ráj *** nájdete presne tam, kde by ste podľa jeho názvu očakávali, teda v krásnom Českom raji. Konkrétne leží v obci Libošovice v blízkosti Hradu Kost (2,4 km), loveckého kaštieľa Humprecht (2,9 km), hradu Trosky (9 km), Příhrazských skal (17 km), ale tiež k ďalším hradom - Drábské světničky či Valdštejn, prípadne zrúcaniny hradu Valečov. Na dosah budete mať tiež Hruboskalsko so zámkom Hrubá Skála, Prachovské skály (12,5 km) a krásne mesto Jičín (18 km). Za návštevu stojí Les Řáholec, který určite poznáte z rozprávok o Rumcajsovi, alebo Ostruženské rybníky.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných moderných izbách, v ktorých je pripravená pohodlná posteľ, posedenie a dostatok úložného priestoru. Do izby je možné umiestniť jednu či viac prísteliek, a tak na pobyt môžete vyraziť aj s deťmi. Vo vlastnej kúpeľni nájdete sprchovací kút.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej hotelovej reštaurácii si pochutnáte na kontinentálnych raňajkách a večeriach. Zájsť sem však môžete aj počas dňa - na niečo na pitie, kávu so zákuskom či obed.

Kde budete relaxovať?

Najväčším lákadlom hotela je práve jeho wellness zóna. Nájdete tu dve pohodlné vane, v ktorých si doprajte kúpeľ podľa výberu. Najobľúbenejší je pivný kúpeľ s občerstvením v podobe údenín a krčahu piva. Na päty jej však šliape aj sladký čokoládový kúpeľ, zvoliť si môžete aj vínny, relaxačný alebo pohybový bylinkový. Vo wellness nájdete aj vírivku a keby vám to bolo málo, za doplatok si vyberte jednu z mnohých masáží.