Hotel Benica ***

Hotel Benica ***

Ke Stadionu 2045, Benešov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
BENICA s.r.o. IČ: 26212129


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od jazera
2 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
6,6 km
Bežkovanie
6,1 km

O ubytovaní

Hotel Benica *** v Benešove pri Prahe je ideálnym východiskovým bodom na spoznávanie Posázaví. Táto pekná oblasť na juh od Prahy ponúka spojenie krásnej prírody, historických pamiatok a aktívneho oddychu v blízkosti rieky Sázavy. Vydajte sa obdivovať napríklad zámok Konopiště (1,5 km), Farmapark Sobehrdy (8,6 km), zámok Jemniště (14 km) alebo hrad Český Šternberk (24 km). Za návštevu stojí aj Vojenské múzeum Lešany (14,5 km) alebo múzeum Jawy (2,1 km). Deti i dospelých potom určite nadchne pobyt v obľúbenom Aquaparku Čestlice, ktorý je s vodným svetom s rozlohou 9 150 m² najväčším aquaparkom v Českej republike. Od hotela sa sem dostanete za 25 minút jazdy autom.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v dvojlôžkovej izbe alebo apartmáne so štýlovo vybaveným interiérom a modernou kúpeľňou. Hostia veľmi oceňujú aj predokenné rolety, vďaka ktorým si v izbe zaistíte úplnú tmu a pokojnejší spánok.

Dvojlôžková izba veľkosti 17,5 m² je vybavená 2 jednolôžkovými posteľami a neumožňuje prístelky. V izbe ďalej nájdete písací stôl a televíziu, k dispozícii budete mať aj WiFi pripojenie. V kúpeľni (6,5 m²) so sprchovacím kútom nechýbajú toaletné potreby a fén.

Apartmán meria 42 m² a okrem manželskej postele umožňuje aj 2 prístelky, je tak vhodný až pre 4 osoby. Kúpeľňa (10 m²) môže byť vybavená sprchovacím kútom alebo vaňou, v oboch prípadoch tu nájdete aj toaletné potreby a fén. V izbe je ďalej písací stôl, televízia a gauč.

Na čom si pochutnáte?

Až v januári 2020 tu vznikla nová, priestranná, klimatizovaná reštaurácia. Tím pod vedením skúseného šéfkuchára tu pripravuje pestrú ponuku sezónnych pokrmov, na ktorých si bezpochyby pochutnáte. Každé správne jedlo by malo byť doplnené o kvalitné víno, o čo sa tu stará spoločnosť Znovín a Lechovice.

Kde budete relaxovať?

Perlou hotela je novo vybudované wellness centrum, kde sa zrelaxujete v priestrannej vírivke pre 7 osôb, prehrejete v saune pre 4 osoby (možno pripraviť ako fínsku alebo aroma saunu) a užijete si pokoj v relaxačnej zóne. V letných mesiacoch je tu k dispozícii aj vonkajší bazén.

Cestujete s deťmi?

Deti sa môžu kedykoľvek pohrať v detskom kútiku, za priaznivého počasia aj vonku na detskom ihrisku.