Honour & Grace Hotel ****

Honour & Grace Hotel ****

Horní Žďár 31, Ostrov nad Ohří
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
1,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
2,1 km
Zjazdovka
6 km

O ubytovaní

Luxusný rodinný wellness Hotel Honour and Grace **** sa nachádza v srdci krušnohorských lesov v Karlovarskom kraji, v mestečku Ostrov nad Ohří. Jeho poloha je absolútne skvelá, pretože sa odtiaľto môžete vydať na výlety do miest ako Jáchymov (2 km), Boží Dar (10 km) alebo Karlove Vary (17 km), ako aj do kopcov Krušných hôr (6 km). Samozrejmosťou sú aj skiareály, ktorých v okolí nájdete nespočetne veľa - napríklad v Jáchymove (6 km), na Božom Dare alebo na Klínovci.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantnej izbe zariadenej v prírodných farbách. Každá izba ponúka Full HD LCD televízor, WiFi pripojenie, telefón, pracovný stôl s nastaviteľnou lampou, minibar a plne vybavenú kúpeľňu so sušičom vlasov. V prípade potreby si môžete vybrať ten najlepší vankúš podľa svojich potrieb z hotelovej ponuky vankúšov.

V izbe Comfy s výhľadom na les sa môžu ubytovať maximálne 2 osoby. Interiér je zariadený v prírodných béžovo-hnedých tónoch a zahŕňa samostatnú kúpeľňu, Full HD televízor, WiFi pripojenie a pracovný stôl.

Väčšia izba Comfort je vhodná pre 2 osoby, prevládajú v nej zemité tóny s červenými detailmi a tiež má výhľad na les. Kúpeľňa má luxusnú dažďovú sprchu, samozrejmosťou je WiFi pripojenie, televízia alebo pracovný stôl.

Izba Comfort Plus má okrem veľkej manželskej postele (alebo dvoch oddelených postelí) aj pohodlnú pohovku, ktorú je možné premeniť na prístelku.

Luxusná izba Deluxe v zlatej, béžovej a kakaovo-hnedej farbe ponúka priestor pre 2 osoby s možnosťou 1 prístelky. Výhľad na krušnohorské lesy, veľká pohovka a kúpeľňa s dažďovou sprchou a kozmetikou L'Occitane sú zárukou skutočného relaxu.

Apartmán Honour & Grace Junior je rozdelený na útulnú spálňu a oddelený obývací priestor s pohodlným nábytkom a moderným krbom. Samozrejmosťou je dažďová sprcha a kúpeľňa vybavená francúzskou kozmetikou L'Occitane.

Na čom si pochutnáte?

Hotel má vlastnú reštauráciu Royal Leaf so sezónnym á la carte menu, ktoré sa špecializuje na medzinárodnú kuchyňu a využíva len najlepšie a najčerstvejšie regionálne produkty.Občerstviť sa môžete aj v salóniku In the Woods, kde sa podáva ranná káva, chutné občerstvenie, originálne koktaily a sladkosti po hlavnom jedle. To všetko za sprievodu relaxačnej jazzovej hudby.

Kde budete relaxovať?

V hoteli si môžete dopriať masáže všetkého druhu, relaxovať vo vírivke, saune alebo hydromasážnom kúpeli.

Hotel má aj vlastné vybavené fitnescentrum, v ktorom nájdete bežecký pás, bicykel na cvičenie, multifunkčné posilňovacie stroje, činky, švihadlá, balančné lopty a priestor na strečing s podložkami na cvičenie. Ak máte radi skôr vonkajší beh, v okolí sa nachádza niekoľko bežeckých trás. Ak ste fanúšikom jogy, v hoteli sa konajú jej hodiny v lesnom prostredí.

Cestujete s deťmi?

Honour & Grace **** je rodinný hotel, takže sa môžete tešiť na nadštandardné vybavenie a zábavu pre vaše deti všetkých vekových kategórií. Vonku sa deti môžu hrať na krásnom detskom ihrisku, zatiaľ čo vo vnútri sa môžu zabaviť s rôznymi detskými hrami a skladačkami, omaľovánkami a stolnými hrami pre celú rodinu. V izbách môžu deti sledovať animovaný detský TV kanál. Personál hotela tiež pravidelne zabezpečuje praktické zábavné aktivity, ako je pečenie koláčikov a zákuskov, výroba šperkov, kreslenie na tričká, výroba keramiky a jej maľovanie. K dispozícii je aj služba opatrovania detí.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Krušné hory
Krušné hory
Naučný chodník Jáchymovské peklo
Naučný chodník Jáchymovské peklo