Willa Grand Karpatia

Willa Grand Karpatia

Budzowa 2, Murzasichle
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
KRY-MAR S. C. IČ: 361628026


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 23:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 10 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Baby friendly
Fén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
4,8 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
1 km
Bežkovanie
1 km

O ubytovaní

Willa Grand Karpatia sa nachádza v vysokohorskej dedinke Murzasichle a zo svojich okien ponúka nádherné výhľady na vrcholy od Belianskych Tatier cez Západné Tatry až po Vysoké Tatry. V blízkosti penziónu sa nachádza potok a veľa trás na výlety pešo, na bicykli, s kočíkom aj na kolieskových korčuliach. Vydajte sa na výlet napríklad k najväčšiemu jazeru Vysokých Tatier Morskému Oku (16 km), na hrad Niedzice (30 km) alebo zdolajte niektorý z neďalekých vrcholov. V blízkom mestečku Zakopané (9 km) nájdete obľúbený lyžiarsky areál, nádhernú promenádu Krupówki, svetovo preslávený trh Pod Gubałówka i mnoho historických budov. V zime určite oceníte, že najbližší ski areál je od penziónu vzdialený len 1 km. Ďalšie lyžiarske strediská ležia v Małe Ciche (7 km) či v letovisku Bukowina Tatrzańska (8 km), kde nájdete aj termálne kúpele s aquaparkom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v štýlových izbách s vôňou dreva. Na výber sú Štandardné izby bez možnosti prístelky a Rodinné izby, ktoré sú ideálne pre pobyt s deťmi. Izby sú vybavené pohodlným lôžkom, posedením, skriňou, LCD televízorom, WiFi pripojením, balkónom s posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou aj fénom.

Na čom si pochutnáte?

Vila disponuje dvomi multifunkčnými jedálňami. Jedna z jedální je vybavená krbom, ktorý zvlášť v zime vytvára naozaj čarovnú atmosféru. Podáva sa tu tradičná poľská kuchyňa v kombinácii s maďarskou. Veľký dôraz je kladený na čerstvosť a lokálny pôvod surovín. Každé ráno začnete raňajkami vo forme bohatého bufetu. V prípade polpenzie sa podávajú trojchodové večere s možnosťou výberu z menu. Hostia majú tiež možnosť využívať vybavený kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, mikrovlnnou rúrou a riadom. V lete je možné využívať vonkajšiu terasu.

Kde budete relaxovať?

Od mája do septembra je pre hotelových hostí k dispozícii zastrešený bazén. Za poplatok je možné využiť vonkajšiu vírivku s horúcou vodou či saunu.

Cestujete s deťmi?

Na veľkom vonkajšom ihrisku čaká na deti veľa zábavy a hier. V herni sú k dispozícii spoločenské hry, hádanky a hračky.

Niečo naviac

Priamo v penzióne je možné zapožičať si palice na nordic walking, bicykle a športové vybavenie na loptové hry a badmintom. Súčasťou areálu je veľká záhrada so zázemím na táborák a grilovanie.