Hotel Excelsior ****

Hotel Excelsior ****

Hlavní třída 121/46, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 697 111

recepce@galahotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 300 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 300 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,6 km
Zastávka
10 m
Zjazdovka
0,8 km

O ubytovaní

Hotel Excelsior **** sa nachádza v samom srdci Mariánskych Lázní. Už po 150 rokov ponúka výnimočnú historickú atmosféru a špičkové služby. Vďaka polohe priamo na Hlavnej triede budete mať všetky miestne dominanty v dochádzkovej vzdialenosti. Príjemnou prechádzkou dôjde na kolonádu Maxima Gorkého (500 m) či ku Spievajúcej fontáne (450 m). V blízkom okolí sa nachádza mnoho známych liečivých prameňov, napríklad Rudolfov prameň (400 m). Z panoramatickej rozhľadne Hamelika uvidíte celé mesto ako na dlani. Navštíviť môžete tiež zámok Kynžvart (12 km) alebo zrúcaninu zámku Hamrníky (3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z dvojposteľových izieb, ktorých súčasťou sú originálne štuky z 19. storočia. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, telefónom, WiFi pripojením, minibarom, trezorom a vlastnou kúpeľňou z mramoru.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v hoteli sa nachádza Restaurant 1900, ktorý ponúka vďaka dobovému interiéru skutočne jedinečnú atmosféru. Čakajú tu na vás kulinárske špeciality aj vybrané vína. Deň začnete raňajkami formou bohatého bufetu. Po celý deň až do večera si môžete vybrať niektorú z lahôdok z jedálneho lístka. Lobby bar s príjemne uvoľnenou atmosférou ponúka široký výber nápojov a ľahké občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

Ak túžite po relaxácii, je vám k dispozícii bohatá ponuka wellness služieb. Oddýchnuť si môžete v saune, pri lymfodrenáži či kúpeli alebo si vybrať niektorú z mnohých druhov masáží. Z lekárskych procedúr možno absolvovať aromaterapiu, oxygenoterapiu, rašelinové obklady, plynové zábaly alebo novo vykonávanú konopnú či ílovú terapiu.