Dwór w Tomaszowicach

Dwór w Tomaszowicach

Krakowska 68, Tomaszowice
Poľsko

+48 784 098 000

recepcja@dwor.pl

Check In
od 16:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 40 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
13,8 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
15 km

O ubytovaní

Dwór w Tomaszowicach sa nachádza v malebnej poľskej obci Tomaszowice vzdialenej iba 4 km Krakova. Vydajte sa na pobyt vo výnimočnom prostredí zrekonštruovaného zámku a zároveň v blízkosti nádherného historického mesta a niekoľkých pamiatok UNESCO.

Areál hotela sa skladá z niekoľkých budov, ktoré boli od 19. storočia súčasťou šľachtického panstva. Dnes si tu hostia môžu užiť moderné ubytovanie a špičkové služby s nádychom unikátnej historickej atmosféry. Jednotlivé budovy ležia v rozľahlom zámockom parku, ktorý je dokonalý na prechádzky a odpočinok v prírode.

Obrovskou výhodou hotela je, že leží v bezprostrednej blízkosti Krakova. Autom trvá cesta do centra mesta zhruba 20 minút. Dominantou mesta je kráľovský hrad Wawel (12 km) nachádzajúci sa na pahorku nad riekou Vislou. Počas návštevy Krakova stojí sa oplatí vidieť aj židovské mesto Kazimierz (18 km) či Hlavné námestie (Rynek Główny) s kamennou tržnicou, kde sa organizujú jedny z najkrajších vianočných trhov v celej Európe. Pre množstvo historických a architektonických skvostov bolo centrum mesta zaradené na Zoznam pamiatok UNESCO. Návštevu Krakova si môžete spestriť aj výletom do veľkého aquaparku Krakow (15 km) či do zoologickej záhrady (14 km).

Dwór w Tomaszowicach je ideálny východiskový bod pre výlet k ďalším dvom pamiatkam UNESCO. Počas pobytu tak nezabudnite navštíviť kráľovské soľné bane Wieliczka a Bochnia (37 km). Pre milovníkov histórie odporúčame koncentračný tábor Osvienčim (66 km).

Kde budete spať?

Počas pobytu sa vaším domovom stane dvojlôžková izba s moderným interiérom. Okrem pohodlnej postele je súčasťou vybavenia WiFi pripojenie, chladnička, televízia a sada na prípravu čaju a kávy. Vo vlastnej kúpeľni nájdete fén a sadu kvalitnej kozmetiky.

Na čom si pochutnáte?

Štýlová reštaurácia Nowy Spichlerz je umiestnená v priestoroch bývalej sýpky, kde na vás čakajú úžasné kulinárske zážitky. Tradičné pokrmy v modernom prevedení sú tu pod vedením skúseného šéfkuchára pripravované z tých najkvalitnejších surovín od miestnych farmárov. Každé ráno si pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách. V priebehu dňa je možné objednávať pokrmy zo stáleho jedálneho lístka. Servírované večere sa skladajú zo 4 chodov, ktoré si hostia môžu vybrať z menu.

Cestujete s deťmi?

Pobyt si naplno užijú aj deti. Čaká tu na ne vonkajšie ekologické ihrisko s hojdačkami a mnohými ďalšími atrakciami, ktoré sú vyrobené z dreva s ohľadom na okolitú prírodu i zdravie detí. Ďalej je tu vnútorná herňa a spoločenská miestnosť so stolným tenisom a futbalom. V závislosti na sezóne prebiehajú v hoteli animačné programy, pri ktorých sa pobaví celá rodina.

Niečo naviac

V areáli hotela môžete v závislosti od ročného obdobia podniknúť množstvo zaujímavých aktivít. Nájdete tu zábavnú zónu s ihriskom pre deti a minigolfom, relaxačnú zónu s lehátkami a hojdacími sieťami a vzdelávaciu zónu, súčasťou ktorej je múzeum záchranárskych vozidiel a najrôznejšie výstavy.