Corvina Hotel ***

Corvina Hotel ***

Mosonyi Mihály utca 2., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

00 36 96 218 131

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,5 km
Zastávka
0,1 km

O ubytovaní

Corvina Hotel *** leží neďaleko historického jadra kúpeľného mesta Mosonmagyaróvár, ktoré sa nachádza iba 23 km od slovenských hraníc v Malej dunajskej kotline. Mosonmagyaróvár síce nie je veľké mesto, ale rozhodne má čo ponúknuť.

Odporúčame navštíviť neobvyklé expozície interaktívneho vedeckého múzea Futura (1,1 km). Výstava sa rozkladá v 300 rokov starej sýpke na ploche 2 000 m² a je rozdelená podľa elementov. Každé poschodie múzea má svoj základný živel – teda voda, vzduch, zem a oheň. Tematicky je múzeum zasvätené prírodným vedám a ponúka nespočetné množstvo zábavných interaktívnych exponátov.

Mesto sa preslávilo najmä vďaka kúpeľom a wellness centru Flexum Thermal & Spa (1,5 km), ktoré má niekoľko bazénov s liečivou vodou a ponúka ozdravné procedúry.

Neďaleko kúpeľov potom nesmiete minúť kaviareň Várkert (2,2 km). Podnik sa nachádza v historickej budove, disponuje príjemným designom a milou ochotnou obsluhou.

Odtiaľ sa potom stačí prejsť do múzea Hansági (2,3 km). Výstava sa skladá z kombinácie výtvarného umenia a archeologických exponátov. Najstaršie vystavené kúsky sú staré až 9 000 rokov a týkajú sa histórie ľudstva. Múzeum funguje okolo 125 rokov a radí sa tak medzi najstaršie v Maďarsku.

Neďaleko mesta nájdete Malý Žitný ostrov (18 km), ktorý je najväčším riečnym ostrovom v Maďarsku. Jeho rozloha činí pôsobivých 375 km² a oplýva nádhernou prírodou Dunajské luhy.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej izbe Standard, ktorá je k dispozícií v dvojlôžkovej, trojlôžkovej, štvorlôžkovej aj päťlôžkovej variante. Na zozname vybavenia nechýba televízia a WiFi zadarmo. Vlastná kúpeľňa je potom vybavená fénom. V izbách je možnosť bezplatnej prístelky pre dieťa do 5,9 rokov.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou pobytu je polopenzia v hotelovej reštaurácii. Energiu na vaše potulky a relaxovanie nájdete každé ráno vo výdatných a chutných raňajkách formou bufetu. Vaše chuťové poháriky potom uspokojí výborná večera, ktorú si vyberiete z obrázkového menu.