Hotel Concertino Zlatá Husa ****

Hotel Concertino Zlatá Husa ****

Náměstí Míru 142/I, Jindřichův Hradec
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 250 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
50 m
Vzdialenosť od jazera
100 m
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Hotel Concertino - Zlatá Husa **** sa nachádza v malebnom centre Jindřichova Hradce, ktorý je perlou juhočeských miest. Vydajte sa sem za pamiatkami a krásnou prírodou Českej Kanady a Třeboňska – to všetko budete mať z hotela poľahky na dosah.

Centrum Jindřichova Hradce je z jednej strany zovreté riekou Nežárkou, z druhej rybníkom Vajgerom, a tak priamo vyzýva na prechádzky. K dominante mesta, hradu a zámku Jindřichův Hradec (300 m), sa dostanete pešo za pár minút. Ide o jeden z najrozsiahlejších komplexov v Česku. Na treťom nádvorí vás privítajú vysoké arkády a za nimi malý park, v ktorom stojí úchvatná renesančná stavba, nazývaná Rondel. Medzi ďalšie lákadlá patrí múzeum Jindřichohradecka so slávnymi Krýzovými jasličkami (330 m), zámocký mlyn (500 m) a dve úzkorozchodné železnice mieriace do Novej Bystřice a Obratane.

Zaujímavých výletných cieľov je plné aj okolie Jindřichova Hradce. Priamo v hoteli nájdete pôžičovňu bicyklov, a tak sa po početných cyklistických trasách môžete vydať napríklad k rozhľadni Rýdův kopec (5,5 km), na rozprávkový zámok Červená Lhota (16 km) alebo na hrad a zámok Stráž nad Nežárkou (12 km). Zo sedla bicykla môžete obdivovať aj prírodné krásy CHKO Třeboňsko (11 km) alebo čarovnej Českej Kanady (7 km).

Kde budete spať?

Izby Standard s rozlohou 23 m² sú vhodné na pohodlné ubytovanie 2 osôb. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a sú vybavené WiFi pripojením, satelitnou televíziou, trezorom, minibarom, telefónom a fénom.

Izby Superior s rozlohou až 27 m² sú vhodné na komfortné ubytovanie 2 osôb. Ich súčasťou je vlastná kúpeľňa a sú vybavené WiFi pripojením, satelitnou televíziou, trezorom, minibarom, telefónom a fénom. Do niektorých izieb je možné pripraviť detskú postieľku alebo prístelku pre deti či dospelú osobu.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii vás budú každé ráno čakať raňajky vo forme bufetu, ktoré si v letných mesiacoch môžete vychutnať na príjemnej záhradke. Cez deň je možné objednávať si pokrmy z jedálneho lístka, na ktorom nájdete ako juhočeské, tak aj medzinárodné špeciality.

Súčasťou hotela je tiež známa pivnica a krčma Zlatá Hus s pestrou ponukou jedál a nápojov. 

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu poslúži privátna fínska sauna s príjemnou hudobnou kulisou a bohatá ponuka masáží.