Chateau Herálec ***** Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE

Chateau Herálec ***** Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE

Herálec 1, Herálec
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
20 km

O ubytovaní

Nechajte sa rozmaznávať v jednom z najkrajších romantických zámkov Česka, v Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE. Ten leží v nádhernom prostredí anglického parku z 18. storočia neďaleko Havlíčkovho Brodu. Zhruba 20 km od hotela sa nachádza mesto Jihlava, kde môžete navštíviť miestny ZOO, aquapark alebo zábavný park Robinson. V zime si užijete lyžovanie v jednom z blízkych stredísk, napríklad v Ski areáli Svetlá nad Sázavou - Kadlečák (24 km), Ski areáli Šacberk (20 km) alebo lyžiarskom areáli Křemešník (25 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 19 dizajnových izieb, ktoré sú zdobené replikami historických obrazov. Vyberať môžete z izieb typu Standard, Luxury alebo Grande Luxury Suite. Vo všetkých izbách si užijete úplné súkromie, pokoj, exkluzívny servis a luxus päťhviezdičkového hotela. Nájdete tu televíziu s plochou obrazovkou, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, modernú kúpeľňu s mäkučkými županmi a prezuvkami.

Izby Standard merajú 31-54 m² a sú vhodné pre 2 osoby s možnosťou 1 prístelky. Izby Luxury sú priestrannejšie (43-75 m²) a tiež ubytujú 2-3 hostí (s využitím 1 prístelky). Naozajstný komfort si potom užijete v priestranných izbách Grande Luxury (60-79 m²), ktoré okrem 2 klasických lôžok umožňujú až 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Chateau Herálec si môžete dopriať delikátnu zámockú gastronómiu prevažne z čerstvých lokálnych surovín, bez chemických prísad a zbytočných aditív. Jej súčasťou je aj bar, skvelé miesto na večerný pohár, a zároveň aj vínna „pivnica“ s unikátnou zbierkou značkových francúzskych vín z oblasti Bordeaux.

Kde budete relaxovať?

V luxusnom wellness nájdete veľký krytý bazén pod starobylým klenutým stropom, fínsku saunu, bylinkovú saunu, infrasaunu, parný kúpeľ, posilňovňu i odpočinkovú zónu. Môžete sa tu tiež zrelaxovať pod šikovnými rukami skúcených masérov, a to aj v páre. Pre nadšencov golfu tu môžete využiť hotelový golfový simulátor, pre chvíľky pokoja zase knižnicu s krbom.