Chata Živec

Chata Živec

V Živci 440, Písek
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
DIO restaurant a penzion Putim s.r.o. IČ: 11641312


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
2,1 km
Zastávka
2,7 km
Zjazdovka
7,4 km
Bežkovanie
6 km

O ubytovaní

Chata Živec sa nachádza uprostred krásnej prírody Píseckých vrchov. Počas pobytu na vás čaká pokoj, malebná krajina a množstvo atraktívnych možností trávenia voľného času.

Priamo pri chate si môžu malí i veľkí užiť trošku adrenalínu v lanovom centre a 3D bludisku. Za krásnymi panorámami sa vyberte na rozhľadňu Jarník (800 m) alebo na Vyhliadku píseckých lesníkov. Obe vyhliadkové miesta ležia neďaleko od seba, a tak ich zvládnete navštíviť aj počas jedného výletu. Ďalšími blízkymi cieľmi prechádzok sú napríklad lom U obrázku (300 m) a obora U Vodáka s muflónmi, danielmi a ďalšou lesnou zverou. Veľa možností vyžitia ponúka neďaleké mesto Písek (3 km), kde sa prejdete po najstaršom moste v strednej Európe. Súčasťou areálu hradu Písek je Prácheňské múzeum s expozíciou o histórii mesta a starých remeslách. Za prehliadku stojí tiež hrad Zvíkov (25 km) alebo zámok Orlík (40 km).

Kde budete spať?

Čaká na vás komfortné ubytovanie v dvojlôžkovej izbe typu Standard. Izby sú vybavené v jednoduchom štýle, avšak nájdete v nich všetko, čo počas pobytu v obklopení prírodou budete potrebovať. Súčasťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WiFi pripojenie, televízia a posedenie.

Na čom si pochutnáte?

Pochutnáte si na poctivej českej kuchyni pripravenej z kvalitných surovín. Každý deň pobytu zahájite bohatými bufetovými raňajkami s pestrým výberom studených i teplých jedál. Potom je po celý deň možné objednávať pokrmy zo stáleho jedálneho lístka reštaurácie.