Recenzie a hodnotenie: Pensjonat Burkaty *** (Poľské Tatry)

4/5
(Celkom 1 hodnotení)Skvelé
Białka Tatrzańska, Poľsko (Zobraziť mapu)

Hodnotenie od zákazníkov

4/5  
(Vladimír J. - Slovensko Slovensko)
Hodnotenie napísané: 20. 11. 2023
S ubytovaním som bol v podstate spokojný. Pán na recepcii bol evidentne trochu zmätený keď som mu povedal, že máme rezerváciu cez Travelking, najprv chcel odo mňa peniaze, ke´ď som mu povedal, že som už zaplatil tak si to bol niekde overiť a bolo to ok, potom bol zasa zaskočený, keď som mu povedal, že máme pobyt s polpenziou pretože on videl v systéme len "bed and breakfast" takže si to bol zasa niekde overiť a zasa keď sa vrátil tak to bolo ok. Nakoniec sme sa ubytovali a všetko bolo ok ale vadili mi tieto veci:1. Večere podávali v absurdnom čase od 14:00-17:00. To je mimoriadne zavčasu a ke´ďže sme plánovali byť celý deň preč tak nám to nevyhovovalo. Povedal mi, že tak to teraz je lebo je mimosezóna a nemajú personál či čo...Raňajky podávali od 8:00 a taktiež neumožňovali podať ich skôr (napr. urobiť nám porciu v deň predtým a nechať niekde v chladničke aby sme ich mohli ráno zjesť čo najskôr a ísť na túru).2. Travelking v ponuke uvádza, že večere sú formou bufetu. Nie je to pravda, dostali sme proste jedlo bez možnost výberu.3. Travelking tiež v ponuke uvádza "Neobmedzený vstup do wellness centra pre dvoch". Neviem, ako to myslíte, ale vstup je obmedzený a treba si rezervovať časový slot do vírivky na recepcii.Inak bolo všetko v poriadku, ubytovanie pekné, čisté, personál milý, ochotný.

Práve v predaji pre Pensjonat Burkaty ***

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet