Apartmány Engadin

Apartmány Engadin

Boží Dar 207, Boží Dar
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
16:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,3 km

O ubytovaní

Apartmány Engadin sú krásne, rodinné ubytovanie v Krušných horách, na dosah chránenej lokality Božídarského rašeliniská aj Krušnohorskej lyžiarskej magistrály. V zime vás poteší, že najbližšie zjazdovky sa nachádzajú len 300 metrov od apartmánov. V lete sa však vydajte na náučný chodník Božídarské rašeliniská, ktorého začiatok nájdete už 700 metrov od apartmánov.

Kde budete spať?

Apartmány Engadin ponúkajú ubytovanie v 17 priestranných a komfortne vybavených rodinných apartmánoch. Nájdete v nich WiFi pripojenie, LED TV, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom aj plne vybavenú kuchynku (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, riad atď.).

Na čom si pochutnáte?

V hlavnej sezóne ponúka hosťom personál bufetové raňajky.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou apartmánov je aj wellness centrum, v ktorom sa môžete nechať rozmaznávať v bazéne s protiprúdom, vo vírivke, v infrasaune, vo fínskej saune alebo rukami skúsených masérov pri niektorých z masáží.

Niečo naviac

V lete určite oceníte možnosť zapožičania grilu, vybavenia na hry ako pentanque, tenis či niekoľko loptových hier. S vybavením na zimné obdobie však nezaháľa taktiež, požičajte si hokejky na Nordic Walking, snežnice, sane i boby.