Vydajte sa do Krušných hôr a rovno do obľúbeného mestečka Boží Dar. Ubytovaní budete v Apartmánoch Engadin, ktoré majú izby ideálne až pre 4 osoby. Okrem chutných raňajok sa tešte aj na neobmedzené wellness centrum s bazénom, vírivkou a saunami. Užijete si ho aj privátne! Prírodné krásy Krušných hôr môžete objavovať pri výletoch po mnohých turistických trasách, v zime zase na bežkách alebo pri lyžovaní len pár stoviek metrov vzdialených ski areáloch.

O ubytovaní

Apartmány Engadin sú krásne, rodinné ubytovanie v Krušných horách, na dosah chránenej lokality Božídarského rašeliniská aj Krušnohorskej lyžiarskej magistrály. V zime vás poteší, že najbližšie zjazdovky sa nachádzajú len 300 metrov od apartmánov. V lete sa však vydajte na náučný chodník Božídarské rašeliniská, ktorého začiatok nájdete už 700 metrov od apartmánov.

Kde budete spať?

Apartmány Engadin ponúkajú ubytovanie v 17 priestranných a komfortne vybavených rodinných apartmánoch. Nájdete v nich WiFi pripojenie, LED TV, vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom aj plne vybavenú kuchynku (chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, riad atď.).

Na čom si pochutnáte?

V hlavnej sezóne ponúka hosťom personál bufetové raňajky.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou apartmánov je aj wellness centrum, v ktorom sa môžete nechať rozmaznávať v bazéne s protiprúdom, vo vírivke, v infrasaune, vo fínskej saune alebo rukami skúsených masérov pri niektorých z masáží.

Niečo naviac

V lete určite oceníte možnosť zapožičania grilu, vybavenia na hry ako pentanque, tenis či niekoľko loptových hier. S vybavením na zimné obdobie však nezaháľa taktiež, požičajte si hokejky na Nordic Walking, snežnice, sane i boby.

Apartmány Engadin

Apartmány Engadin

Boží Dar 207 , Boží Dar
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
16:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Možnosť procedúr
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Krušné hory

Krušné horyTip na výlet

Pohorie Krušné hory tvorí prirodzenú hranicu medzi severozápadnými Čechami a nemeckým Saskom a tiahne sa do dĺžky až 130 km. Nemecký názov Erzgebirge by sme mohli preložiť ako Rudohorie, čo značí, že sa tu vyskytujú náleziská rudy. Ťažobný priemysel je preto v Krušných horách dosť rozšírený. Tunajšia príroda nie je kvôli tomu ideálna pre rôznorodé zvieratá, stále však stojí za videnie. Vystúpte na Klínovec (1 244 m), Božídarský Špičák či Plešivec a budete sa cítiť ako páni sveta.

Čo by ste nemali vynechať pri návšteve Krušných hôr?

  • Božídarské rašeliniská
  • Rozhľadňa Klínovec
  • prírodný park Přebuz

  Cez celé Krušné hory sa môžete vydať po 242 km dlhej Krušnohorskej magistrále. S deťmi sa vyberte na Ježiškovu cestu. Náučných, turistických a cyklo chodníkov je tu nespočetné množstvo.

Viac informácií
Božídarské rašelinisko
Božídarské rašelinisko
Rozhľadňa Klínovec
Rozhľadňa Klínovec
Lanovka na Klínovec
Lanovka na Klínovec