Čo takto užiť si skvelý pobyt v prostredí najvyšších českých hôr? V hoteli Tři růže *** + to máte len kúsok ku všetkým skvelým atrakciám aj ski areálom, navyše vás tu čaká vstup do aquaparku či na bobovú dráhu, fínska sauna, zľava na masáže aj aktivity v Yellow point. Vychutnáte si tú parádnu polpenziu, čaká vás aj zmrzlinový pohár a v lete opekanie špekáčikov.

O ubytovaní

Hotel Tři růže ***+ je vďaka svoje osobitej a neopakovateľnej atmosfére ideálnym miestom pre milovníkov aktívnej dovolenky. Nachádza sa v Špindlerovom Mlýne v časti Bedřichov. Skiareál Hromovka je odtiaľto vzdialený iba 200 m. A len o kúsok ďalej sú aj ďalšie ski areály (Skiareál Svatý Petr a Medvědín), ale tiež aquapark, bobová dráha a ďalšie atrakcie. Ak sa vám nechce pešo, 200 m od hotela zastavuje skibus.

Kde budete spať?

Hotel ponúka ubytovanie v celkom 21 izbách. Všetky sú vybavené satelitnou televíziou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Všetky majú navyše možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Tešiť sa môžete aj na polpenziu, ktorú si vychutnáte v štýlovej hotelovej reštaurácii. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere majú podobu trojchodového menu. Večer poseďte v bare s pohárom vína či piva.

Kde budete relaxovať?

K dispozícii je lyžiareň a tiež wellness so saunou, kde si skvele oddýchnete. Za príplatok si doprajte masáž - lávové kamene, čokoládovú, aroma, antistresovú alebo klasickú.

Niečo naviac

K dispozícii je tu tiež lyžiareň.

Hotel Tři růže ***+

Hotel Tři růže ***+

Bedřichov 18 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete

Krkonošský národný park v leteTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn