Vyrazte do Hotela Slovan **** v srdci Jeseníkov, ktorý už 3x vyhral súťaž „Hotel roka“. Čaká vás tu relaxácia v blízkosti prírody s chutnou polpenziou. Milovníci odpočinku budú vo svojom živle, pretože v hoteli nájdete parádne wellness s vírivkou a saunou. Užijete si aj skvelé procedúry – rašelinový zábal a masáž.

O ubytovaní

Hotel Slovan **** nájdete v Jeseníku len kúsok od kúpeľov Jeseník (4 km), jaskyne Na Pomezí (9 km) a NPR Rejvíz (12 km). Hotel má tradíciu siahajúcu až do roku 1868 a tiež získal cenu Hotel roka 2014, 2016 a 2017 v kategórii 4* v prestížnej súťaži Czech Hotel Awards.

Kde budete spať?

Izieb Štandard je tu celkovo 6 a majú výhľad na námestie, pohodlné lôžko veľkosti queen size, LCD televízor, WiFi pripojenie, trezor, minibar a kúpeľňu so sprchovacím kútom a fénom.

Izby Exclusive sú priestrannejšie, majú posteľ veľkosti king size a v niektorých nájdete kúpeľňu s vaňou. Je tu tiež 8 izieb Deluxe, ktoré sú najpriestrannejšie, majú totožné vybavenie ako izby Exclusive, ale všetky majú kúpeľňu s vaňou, niektoré majú balkónik.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia si dáva záležať na kvalitných surovinách, čakajú vás tu raňajky formou bufetu a lahodné servírované večere. Na kávu a dezert zájdite do hotelovej kaviarne, na dobrý drink potom do baru. V lete je k dispozícii aj vonkajšia záhradka.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii detský kútik.

Niečo naviac

V kaviarni vám radi zapožičajú spoločenské hry, knihy a noviny.

Hotel Slovan ****

Hotel Slovan ****

Masarykovo nám. 23/4 , Jeseník
Česká republika

+420 777 779 729

info@slovanhotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 60 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
3,5 km
Zástavka
0,6 km
Zjazdovka
5,3 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanú Jesenickú oblasť na severe Moravy tvorí najvyššie moravské pohorie Hrubý Jeseník spolu so svojím podhorím Nízkym Jeseníkom, Kralickým Sněžníkom a Rychlebskými horami. Chránená krajinná oblasť Jeseníky však zahŕňa iba Hrubý Jeseník s priľahlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Najvyšším a najznámejším bodom Jeseníkov je Praděd s výškou 1 491 m n. m. Tieto krásne hory ponúkajú uprostred podmanivej prírody s čistým vzduchom stovky značených trás pre peších i cyklistov, nájdete tu ale tiež známe zimné strediská, kúpele, relaxačné centrá i pamiatky.

Najväčšie lákadlá Jeseníkov:

  • Praděd
  • Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Pri svojich prechádzkach by ste ale nemali minúť ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorskom sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniská Skřítek či Rejvíz.Pokiaľ do Jeseníkov mierite skôr za oddychom, navštívte trebárs Termálne kúpele vo Veľkých Losinách (kde si môžete zároveň urobiť prehliadku Múzea papiera) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Viac informácií
Priessnitzove kúpele Jeseník
Priessnitzove kúpele Jeseník
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Rejvízske rašelinisko
Rejvízske rašelinisko