Vyrazte do Hotela Slovan **** v srdci Jeseníkov, ktorý už 3x vyhral súťaž „Hotel roka“. Čaká vás tu relaxácia v blízkosti prírody s chutnou polpenziou. Milovníci odpočinku budú vo svojom živle, pretože v hoteli nájdete parádne wellness s vírivkou a saunou. Užijete si aj skvelé procedúry – rašelinový zábal a masáž.

O ubytovaní

Hotel Slovan **** nájdete v Jeseníku len kúsok od kúpeľov Jeseník (4 km), jaskyne Na Pomezí (9 km) a NPR Rejvíz (12 km). Hotel má tradíciu siahajúcu až do roku 1868 a tiež získal cenu Hotel roka 2014, 2016 a 2017 v kategórii 4* v prestížnej súťaži Czech Hotel Awards.

Kde budete spať?

Izieb Štandard je tu celkovo 6 a majú výhľad na námestie, pohodlné lôžko veľkosti queen size, LCD televízor, WiFi pripojenie, trezor, minibar a kúpeľňu so sprchovacím kútom a fénom.

Izby Exclusive sú priestrannejšie, majú posteľ veľkosti king size a v niektorých nájdete kúpeľňu s vaňou. Je tu tiež 8 izieb Deluxe, ktoré sú najpriestrannejšie, majú totožné vybavenie ako izby Exclusive, ale všetky majú kúpeľňu s vaňou, niektoré majú balkónik.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia si dáva záležať na kvalitných surovinách, čakajú vás tu raňajky formou bufetu a lahodné servírované večere. Na kávu a dezert zájdite do hotelovej kaviarne, na dobrý drink potom do baru. V lete je k dispozícii aj vonkajšia záhradka.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii detský kútik.

Niečo naviac

V kaviarni vám radi zapožičajú spoločenské hry, knihy a noviny.

Hotel Slovan ****

Hotel Slovan ****

Masarykovo nám. 23/4 , Jeseník
Česká republika

+420 777 779 729

info@slovanhotel.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 60 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
3,5 km
Zastávka
0,6 km
Zjazdovka
5,3 km