Načerpajte energiu na wellness pobyte v podhorí Orlických hôr. Komfortný April hotel Panorama **** sa vám postará o ubytovanie, skvelú polpenziu i zážitok vo wellness centre s bazénom, vírivkou a privátnou saunou. Okolie je plné prírodných a historických zaujímavostí.

Orlické hory Tip na výlet

V severovýchodných Čechách pri hranici s Poľskom sa rozprestierajú Orlické hory. Najvyšší vrchol Velká Deštná leží v nadmorskej výške 1 115 metrov. Na vrchole hory sa nachádza rozhľadňa, z ktorej je za dobrého počasia výborná viditeľnosť široko do kraja. Územie Orlických hôr je vhodné pre turistiku i cykloturistiku, v zime potom pre bežkárov a zjazdárov. Hlavný hrebeň pohoria prejdete po červeno značenej ceste Aloisa Jiráska. Milovníkov histórie nadchne sústava vojenského opevnenia. V oblasti sa nachádza hneď niekoľko bunkrov a pevností.

Kam sa vydať na výlet?

  • Rozhľadňa Anna
  • zámok Rychnov nad Kněžnou
  • zrúcanina hradu Potštejn

Mestečká Orlických hôr sú skôr menšie. Tradičnú drevenú ľudovú architektúru môžete obdivovať napríklad v Rokytnici.

Viac informácií

Nadštandardné ubytovanie s prvotriednou reštauráciou

Zájdite si oddýchnuť do Rychnova nad Kněžnou v podhorí Orlických hôr a ubytujte sa v komfortnom April hoteli Panorama ****, kde vám nebude nič chýbať.

Ubytovanie je zaistené v dvojposteľových izbách s LCD TV, telefónom, minibarom, sušičom vlasov a samostatnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchou a samostatným WC. Väčšina izieb má balkón alebo lodžiu. Užijete si pohodlie a tiché prostredie na okraji mesta.

Na polpenzii si pochutnáte v Reštaurácii Panorama. Kuchársky tím pod vedením šéfkuchára Libora Tláskala tu dbá na čerstvosť a kvalitu surovín, väčšina z nich pochádza od miestnych chovateľov a farmárov. V hoteli navyše pečú vlastný ražno-pšeničný a ražný chlieb.

Relaxácia, prechádzky a zaujímavosti v okolí

Čo vás zaručene uvoľní? Navštívte wellness centrum s bazénom a vírivkou až pre päť osôb. Navyše si užijete relaxáciu v privátnej saune alebo masáž. Priestory wellness sú novo zrekonštruované a krásne preslnené.

Priamo od hotela sa môžete prejsť po chodníkoch do Prírodného parku Včelné. Z pamiatok vás v okolí zaujme napríklad Starý a Nový zámok alebo Židovská synagóga. Zašportovať si potom môžete so zľavou v neďalekom šport centre.

April hotel Panorama ****

Masarykova 941, Rychnov nad Kněžnou
Česká republika

+420 494 534 619

hotel@aprilhotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,1 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2,8 km
Zastávka
50 m
Zjazdovka
24 km