Luhačovice sú jedny z najobľúbenejších kúpeľov na Morave, navštívte ich tiež! V Penzióne Oáza vás čakajú skvelé raňajky alebo polpenzia, welcome drink aj útulné izby. V cene balíka si užijete tiež vstup do mestskej plavárne s mnohými vodnými atrakciami.

Luhačovice Tip na výlet

Najobľúbenejšie moravské kúpele Luhačovice ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a vychutnávaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na vodnom bicykli alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejach a parkoch. Neodolateľné čaro mesto získalo vďaka súboru stavieb architekta Dušana Jurkoviča.

Čo patrí medzi skvosty Luhačovíc?

  • Jurkovičov dom a súbor ďalších stavieb v štýle ľudovej secesie.
  • Kúpeľný park
  • Kúpeľná kolonáda

Za relaxáciou zamierte do Mestskej plavárne Luhačovice alebo na pokojnú prechádzku k jazierku lásky. Za poznaním sa vydajte do Múzea luhačovického Zálesí.

Viac informácií

Útulný penzión v kúpeľnom meste

Zamierte do Luhačovíc, malebného kúpeľného mestečka na rozhraní Valašska a Slovácka. Penzión Oáza sa nachádza priamo na hlavnej triede neďaleko vlakovej i autobusovej stanice, takže ho nemôžete minúť.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Izby sú útulné a vybavené WiFi, televízorom a chladničkou. Pre bezbariérový prístup si vyžiadajte izbu na prízemí.

Súčasťou penziónu je ďalej reštaurácia, cukráreň, bufet a záhradka, kde sa v letných mesiacoch griluje. V reštaurácii ochutnáte regionálne špeciality aj jedlá medzinárodnej kuchyne. Bohatý je aj sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov, víno si vyberiete priamo z vinotéky penziónu.

Penzion Oáza

Masarykova 976, Luhačovice
Česká republika

+420 608 976 976

oaza.luhacovice@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zadarmo
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,3 km
Zjazdovka
0,3 km