Vydajte sa na dovolenku do Južných Čiech. Na okraji Českých Budějovíc si doprajete oddych v penzióne Relax Martina ***. Čaká vás hodina vo vírivke a saune, bazén i vynikajúca polpenzia. V okolí navyše nájdete krásne UNESCO pamiatky.

O ubytovaní

Penzión Relax Martina *** nájdete v malebnom prostredí na okraji Českých Budějovíc. Spoznajte krásy tohto mesta alebo sa vydajte na výlet do ZOO Dvorec (20 km), do Českého Krumlova (21 km), Blanského lesa (21 km) alebo do Třebone (28 km).

Kde budete spať?

Apartmány s rozlohou 50 - 70 m² majú samostatnú plne vybavenú kuchyňu (varná doska, chladnička, varná kanvica, mikrovlnná rúra), vonkajšiu terasu pre príjemné posedenie a nechýba ani TV/SAT, rádio , WiFi a vlastné sociálne zariadenie. Z apartmánov máte výhľad buď do záhrady alebo okolitej krajiny a na horu Kleť.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky a večere formou bufetu si vychutnáte v hotelovej reštaurácii.

Kde budete relaxovať?

Za oddychom zamierte do hotelového wellness centra s vírivkou, fínskou saunou, infra saunou, relaxačnou zónou a rotopedmi. K dispozícii je tiež vonkajší bazén. Užiť si môžete jednu z masáží.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je k dispozícii vonkajšie detské ihrisko s pieskoviskom a hračkami, ale aj trampolína

Penzion Relax Martina ***

Plavská 40 , České Budějovice
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
50 km
Zjazdovka
10 km

Tipy na výlet

CHKO Třeboňsko Tip na výlet

Navštívte jednu z mála chránených oblastí rozkladajúcich sa na veľkej ploche (až 700 km²) v rovinatom teréne. V CHKO Třeboňsko sa vám naskytne výnimočný pohľad na bohaté biotopy, rozsiahle ihličnaté a listnaté lesy, zvyšky lužných lesov či mokraďové lúky. Hlavne tu ale uvidíte veľké plochy cenných rybníkov a rašelinísk, ktoré oblasť preslávili. Pestré prostredie súvisí aj s druhovou rozmanitosťou rastlín a živočíchov, medzi ktorými vynikajú obzvlášť vtáky - v CHKO Třeboňsko môžete pozorovať až viac než 280 druhov operencov.

Vydajte sa do prírodnej rezervácie Červené Bláto, ktorú preskúmate vďaka rovnomennom náučnom chodníku. Národná prírodná rezervácia Veľký a Malý Tisý je ideálna pre pozorovanie vodného vtáctva a v Národnej prírodnej rezervácii Ruda nájdete rozsiahle rašeliniská s početnými prameniskami.

Viac informácií
Jindřichův Hradec
České Budějovice
Třeboň