Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Tipy na darčeky k MDŽ

Priateľky, manželky, mamičky, sestry i babičky. Tie všetky oslavujú 8. marca Medzinárodný deň žien. Nezabudnite teda na dôležité ženy, ktoré okolo seba máte, a potešte ich nejakou maličkosťou. Ak si s výberom darčeka neviete rady, ponúkame vám pár tipov.

Trocha histórie

Aj keď je u nás MDŽ spojované predovšetkým s minulým režimom, jeho vznik má korene v Spojených štátoch. Tento medzinárodne uznávaný sviatok bol totiž vyhlásený k výročiu štrajku a demonštrácie newyorských krajčírok z roku 1908, ktoré vtedy protestovali za volebné právo žien. Dnes je tento deň pripomínaný predovšetkým ako deň medzinárodnej solidarity žien.

Páni, využite teda príležitosť a dajte všetkým ženám vo svojom okolí vedieť, že tento sviatok rešpektujete. Tie, ktoré sú vám najdrahšie, potom nezabudnite prekvapiť aspoň malou pozornosťou.

Kvetina vždy poteší

Darčekom na MDŽ už tradične velia kvetiny. Zatiaľ čo v minulosti sa najviac dávali červené karafiáty v rôznych variáciách, dnes túto úlohu úspešne prevzali ruže alebo tulipány. Nad tým ale netreba priveľmi dumať, pretože kvetina je univerzálny darček a rovnako gesto, ktoré vždy urobí radosť. Či už je to kytica ruží pre vašu milovanú, alebo tradičnejšia kvetina pre vašu maminku či babičku.

Sladké darčeky

Pokiaľ určite viete, že obdarovaná je milovníkom sladkých darčekov, potom neváhajte. Kedy inokedy, ak nie na svoj sviatok by si ženy mali dopriať nejakú tú kalóriu naviac. Sladké potešenie v podobe kvalitnej čokolády alebo obľúbenej bonboniéry je zaručeným úspechom.

Potešte sladkým prekvapením!

A verte tomu, že žiadna žena nepohrdne taktiež romantickou večerou a dobrým vínom.

Potešte svoju milú romantickou večerou

Kozmetika a vône

Pokiaľ chcete dôležité ženy vo vašom živote obdarovať o niečo viac, než len symbolickou pozornosťou v podobe čokolády alebo kvetiny, potom sa vydajte do sveta vôní a kozmetiky. Všetky ženy sa o seba rady starajú a snáď každá má svoj obľúbený parfém alebo aspoň slabosť pre určitú vôňu. Ak viete, ktorú vôňu vybrať, neváhajte a darujte tento zmyselný pôžitok.

Vlastnoručná výroba

Radi by ste darovali niečo originálne, čo sa nedá kúpiť? Potom zasadnite za váš pracovný stôl a pustite sa do diela. Ženám vždy vyčaruje úsmev na tvári čokoľvek, čo im vlastnoručne vyrobíte. Či už je to len jednoduché ručne napísané prianie, vami zložená romantická pesnička alebo vlastnoručne upečené muffiny.

Wellness alebo beauty pobyt

Nepotrpíte si na maličkosti a chcete sa s darčekom naozaj ukázať? Potom pre vás máme skvelý tip. Zatnite zuby a aspoň na jeden deň doprajte žene úplný pokoj. Prevezmite jej povinnosti (varenie, riady, žehlenie, upratovanie, deti,...) a pošlite ju s kamarátkami na dámsku jazdu plnú skrášľujúcich procedúr a wellness. Napríklad do luxusného 4* hotelu Morris v Českej Lipe.

Beauty pobyt v Hotelu Morris ****


Tak čo dámy? Čím ďalším by ste sa nechali potešiť?Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK