Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Oslávte radšej Vianoce s najbližšími, nie v kuchyni

Či už budete tráviť Štedrý deň doma s najbližšími, alebo sa necháte zlákať niektorým z našich vianočných pobytov aj cez 24.12.2020, je dôležité, aby ste si ich naozaj užili v pokoji a pohode.

Druhý sviatok vianočný, sviatok svätého Štefana (26.12.2020) pripadá na sobotu. Aj tak nás ale čakajú minimálne štyri dni zaslúženého vianočného voľna, ktoré si môžete skvele užiť. Ak sa nechcete príprav na Štedrý deň vzdať, vyjdite za snehom alebo oddychom do wellness napríklad až na prvý alebo druhý sviatok vianočný.

Vianoce v hoteli

Za snehom z rozprávok do Álp i Tatier

Sneh je na vianočné sviatky na Slovensku v posledných rokoch skôr nedostatkovým tovarom. A v každej druhej rozprávke je ho pritom tak veľa! Oprášte lyže i snowboardy a vydajte za snehom do rakúskych Álp alebo do našich Tatier, ktoré určite nesklamú.

Tip: Chcete sebe a svojim blízkym dopriať naozaj bohato zasnežené Vianoce? Vypravte sa do Zillertalu, na ktorý sú Rakúšania právom pyšní. Má výborné trate, moderné vybavenie a nepredstaviteľných 650 km zjazdoviek.

Vianoce v hoteli

Poľské Beskydy vás prekvapia

Že jazdíte lyžovať do rakúskych a slovenských hôr každý rok? A čo Poľsko? Znie to možno trochu ako vtip, ale z Poľských Tatier budete príjemne prekvapení.

Tip: Kasprov vrch 1 987 m n. m. na hranici Slovenska a Poľska je ľahko dostupný vďaka kabínovej lanovke, nechajte sa vyviezť na výbornú kávu k meteorologickej stanici. Navštívte tiež krásne podhorské mestečko Zakopane a skiareály v jeho okolí.

Budapest

Nefalšovaný vianočný relax vo vode

Drkotanie zubov si nechajte až na otužilecké novoročné akcie a cez vianočné sviatky sa radšej zahrejte v termáloch. Návštevu prepychových maďarských kúpeľov môžete spojiť aj s prehliadkou vianočnej Budapešti. Alebo sa v čarovnej maďarskej metropole rovno ubytujte.

Tip 1: Túžite po návšteve kúpeľov s dušou? Kúpele Király fürdő a kúpele Rudas patria k tým najstarším v Budapešti. Založil ich turecký paša v 2. polovici 16. storočia a vznikli teda ešte v čase, keď túto oblasť ovládala Osmanská ríša. Vy tak môžete obdivovať prvky pôvodnej osmanskej architektúry, ktoré sú v kúpeľoch stále viditeľné.

Tip 2: Ochutnajte doslova horiaci alkoholický maďarský nápoj "krampampuli". Obsahuje sušené a kandizované ovocie, maďarské červené víno a rum alebo pálenku. V Maďarsku existuje nepreberné množstvo jeho variantov. Vyskúšajte aj krampampuli s bielym vínom.Čo tak sa vydať na pobyt?

Autor článku:

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK