Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Veľký Meder: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Veľký Meder je obľúbené kúpeľné mesto s bohatou históriou. Na jeho okraji sa nachádza termálne kúpalisko s aquaparkom, kde vyviera vôbec najteplejší prameň na Slovensku. Kúpele sú obklopené lesoparkom s udržiavanými lesnými cestami s romantickými zákutiami, ktoré priamo nabádajú na prechádzku či jogging. V meste sa nachádzajú aj dva krásne kostoly. V okolí vedie rovinatým terénom veľa cyklotrás, ktoré sú ideálne napríklad pre rodiny s deťmi.

Thermal Corvinus Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je ako pre rodiny s deťmi, tak napríklad aj pre seniorov. Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Vstupné pre dospelú osobu vyjde na 8,50 €/deň a pre dieťa do 15 rokov 5,50 €/deň.
Viac informácií

Veľký Meder Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Aj keď ide o pomerne malé mestečko, jeho história presahuje 900 rokov. Je to miesto, kde sa snúbi kúpeľníctvo, turistika a príroda. Populárny je predovšetkým pre termálne kúpele Thermal Corvinus, medzi jeho pozoruhodnosti patrí aj zbierka predmetov z každodenného života miestnych sedliakov, ktorá sa nachádza v najstaršom dome mesta. V okolí sa vydajte k Číčovskému mŕtvemu ramenu alebo do chránenej oblasti Dropie.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 3 tipov

Veľký Meder: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK